KATEGORİ: Haberler

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI DUYURUSU (14.10.2015)

duyuru

GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN

 

Derneğimizin olağanüstü genel kurul toplantısı yapmaya karar almıştır. 29/10/2015 tarihinde saat 18.00 da Gümüşyay Geleneksel okçuluk Eğitim ve Kültür Dernek bürosunda aşağıdaki gündeme göre, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise ikinci toplantı 02.11.2015  tarihinde aynı gündemle, aynı yer ve saatte yapılacaktır.

Genel kurul üyelerimize önemle duyurulur.

Genel kurul gündemi

 

  1. Açılış.
  2. Başkanlık divanının teşekkülü.
  3. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması.
  4. Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu faaliyet raporlarının okunması, müzakeresi ve yönetim kurulu ile denetim kurulunun ibrası.
  5. Bilânço, gelir ve gider hesaplarının müzakeresi.
  6. Yeni dönem çalışma programı ile tahmini bütçesinin görüşülmesi.
  7. Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi.
  8. Dilek ve temenniler.
  9. Kapanış.

GHK 2015 4. ULUSLARARASI GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİNDE DERECEYE GİREN SPORCULAR

GÜMÜŞYAY2015

1. GHK 2015 4. ULUSLARARASI GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİNDE DERECEYE GİREN SPORCULAR

ghk2015_ilkuc

 

2. GHK 2015 4. ULUSLARARASI GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİNDE 06-11 YAŞ GRUBU SONUÇLARI

ghk_2015_05-11_yas

 

3. GHK 2015 4. ULUSLARARASI GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİNDE 12-16 YAŞ GRUBU SONUÇLARI

ghk_2015_12-16_yas

 

4. GHK 2015 4. ULUSLARARASI GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİNDE BAYANLAR GRUBU SONUÇLARI

ghk_2015_bayanlar

 

3. GHK 2015 4. ULUSLARARASI GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİNDE ERKEKLER SONUÇLARI

 

SIRA AD SOYAD 3 BOYUTLU SIRA VUR-GEÇ PUAN SABİT PUTA PUAN GENEL KLASMAN PUAN YAŞ CİNS KONUM DERNEK ÜLKE
1 Balogh Csaba Sándor E44 44 30 74 44 MALE PLAYER Hungary
2 CÜNEYT GÜMÜŞ E280 34 40 74 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY OKÇULUK DERNEĞİ
3 Balogh Kristóf E45 44 10 54 17 MALE PLAYER Hungary
4 ERGÜN EREN E99 34 20 54 32 ERKEK YARIŞMACI MERSİN ALASIGIN GELENEKSEL OKÇULUK
5 VAROL TÜRKOĞLU E247 34 20 54 47 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
6 SERKAN ÇİNKAYA E279 24 30 54 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY OKÇULUK DERNEĞİ
7 A.SENOL KOSEOGLU E1 34 10 44 55 ERKEK YARIŞMACI OKCULAR VAKFİ SPOR KULUBU
8 BEKİR BÜYÜKSINDIR E51 44 0 44 35 ERKEK YARIŞMACI ANKARA ALTINYAY OKÇULUK
9 HASAN KOÇ E121 34 10 44 38 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
10 MEHMET KOÇ E159 34 10 44 17 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
11 KENAN ÖZCAN E146 15 20 35 33 ERKEK YARIŞMACI İSTANBUL OKÇULAR TEKKESİ
12 MURAT BEYSUN E178 15 20 35 44 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
13 SALİH ÖZTÜRK E214 15 20 35 43 ERKEK YARIŞMACI ALTİNYAY OKCULUK KLUBU ANKARA
14 TALAT SÜNNETCİOĞLU E238 15 20 35 52 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ BURSA
15 BAHADIR BAKICIOĞLU E281 15 20 35 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY OKÇULUK DERNEĞİ
16 AHMET ÖZOĞUL E18 24 10 34 32 ERKEK YARIŞMACI ALTİNYAY OKCULUK KLUBU ANKARA
17 CAN YURDAER E62 34 0 34 31 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT ATLI SPOR KULÜBÜ
18 CHASALEVRIS TAXIARCHIS E69 24 10 34 33 MALE PLAYER GREECE
19 ERCAN ERÇİN E94 34 0 34 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
20 ERDOĞAN YILDIRANER E95 24 10 34 50 ERKEK YARIŞMACI BALAK GAZİ OKÇULUK TAKIMI
21 KADİR OFLAZ E144 24 10 34 39 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22 MEHMET ŞAHİN E161 24 10 34 29 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
23 OSMAN BACILI E200 34 0 34 40 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
24 SİNAN BAHADIR E228 24 10 34 37 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
25 Wischhusen, Holger E250 34 0 34 58 MALE PLAYER Germany
26 Ziborov Denys E262 24 10 34 31 MALE PLAYER Ukraine
27 İRFAN İMDAT E265 24 10 34 35 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
28 HALİL KURU E116 7 20 27 40 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
29 AHMET MAVCIOĞLU E14 15 10 25 39 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR
30 AHMET ZİYA ÇELİK E22 15 10 25 46 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM GELENEKSEL OKÇULUK
31 ATİLLA GÖÇER E36 15 10 25 46 ERKEK YARIŞMACI SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
32 DAVUT ÇAKIR E75 15 10 25 29 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
33 DOĞAN HAYRİ TEKÇE E81 15 10 25 17 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT ATLI OKÇULUK
34 EREN ATICI E96 15 10 25 22 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ DERNEĞİ
35 farzha muhammad bin hamdan E103 15 10 25 20 MALE PLAYER Malaysia
36 MEHMET BÜYÜKGÜZEL E154 15 10 25 40 ERKEK YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAGI
37 BÜLENT ÖZER E276 15 10 25
38 BURAK KOÇAK E57 24 0 24 22 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK DERNEĞİ
39 CEVDET DURAL E66 24 0 24 33 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
40 Csabai Gyula Zsolt E71 24 0 24 43 MALE PLAYER Hungary
41 EREN TEMÜR E98 24 0 24 23 ERKEK YARIŞMACI İSTANBUL TALİMHANE
42 FERİDUN YURTSEVER E105 24 0 24 31 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
43 GÖKHAN KULKARA E109 24 0 24 33 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
44 İSA UZUN E136 24 0 24 37 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
45 JÓZSA GYÖRGY E141 24 0 24 17 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
46 MEHMET BADAK E153 24 0 24 37 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
47 MEHMET COŞKUNER E155 24 0 24 35 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
48 MUSTAFA KOÇAK E186 24 0 24 42 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
49 MUSTAFA KÜÇÜKKAYA E187 24 0 24 34 ERKEK YARIŞMACI BAŞIBOZUK OKÇULUK
50 Stephan Ekkehard Anstadt E229 24 0 24 33 MALE PLAYER Germany
51 UMUT ÖNEN E244 24 0 24 31 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
52 ALPASLAN YEŞİLKAYA E268 24 0 24 35 ERKEK YARIŞMACI BULCUKSPOR KULÜBÜ
53 AHMET TURAN DURAK E21 7 10 17 30 ERKEK YARIŞMACI KAYSERİ ATLI OKÇULUK
54 ALPEREN BULUT E31 7 10 17 18 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
55 BATUHAN YILDIZ E49 7 10 17 21 ERKEK YARIŞMACI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ATA SPORLARI VE BİNİCİLİK KULUBÜ
56 ERTAN TAŞKIN E102 7 10 17 32 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇULUK
57 HÜSEYİN TOKSÖZ E126 7 10 17 22 ERKEK YARIŞMACI YEŞİL YURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK KULÜBU
58 IBRAHİM SARI E127 7 10 17 23 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GEL. TÜRK OKÇULUK KLÜBÜ
59 TUGRUL AYDIN E243 7 10 17 36 ERKEK YARIŞMACI YESİLYURT SERDARLAR OKCULUK GENCLİK SPOR KLUBU DERNEGİ
60 ADEM AKYÜZ E6 15 0 15 27 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
61 AHMET BURAK KOÇ E12 15 0 15 21 ERKEK YARIŞMACI ODTÜ’LÜ KEMANKEŞLER
62 AHMET SADIK PALA E19 15 0 15 49 ERKEK YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
63 ALİ ALPER GÜLERSOY E25 15 0 15 39 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
64 ALPER UÇAN E29 15 0 15 42 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
65 ARİF TUNCAY E33 15 0 15 32 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
66 KEMAL CEBECİK E53 15 0 15 51 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
67 BUĞRA TÜRKOĞLU E54 15 0 15 18 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
68 BURAK ALTINTAŞ E56 15 0 15 25 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
69 BURAK SERTAÇ KIR E58 15 0 15 29 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK
70 CÜNEYT BUZLU E72 15 0 15 43 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
71 Davoud Deldar E74 15 0 15 32 ERKEK PLAYER İRAN
204 DİLAVER YAVUZ E79 0 15 15 33 ERKEK YARIŞMACI DANİSMENT ATLİ SPOR KULUBU
202 DENİZ KARAMAN E77 15 0 15 28 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇULUK
72 EinoAllah Sadriyan E85 15 0 15 38 ERKEK PLAYER İRAN
73 EKREM ÖZDEN E86 15 0 15 51 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN OKCULUK VE SPOR KULÜBÜ
74 EREN GEZİCİ E97 15 0 15 24 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
75 FATİH BOZDOĞAN E104 15 0 15 41 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM DERNEĞİ
76 Frank Pogrzeba E108 15 0 15 47 MALE PLAYER Germany
77 GÖKHAN S.GÜNER E110 15 0 15 48 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GENELEKSEL OKCULUK SPOR KULÜBÜ
78 HAYATİ ARIKAN E122 15 0 15 56 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY
79 HAYATİ HÜROL TÜRKOĞLU E123 15 0 15 22 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
80 İBRAHİM KELEŞ E134 15 0 15 28 ERKEK YARIŞMACI BAŞIBOZUK OKÇULUK
81 İSMAİL ÖKTEM E138 15 0 15 34 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
82 KAMİL KOÇ E145 15 0 15 38 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
83 KORAY KESKİN E148 15 0 15 17 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
84 MELİH FEYİZOĞLU E164 15 0 15 21 ERKEK YARIŞMACI SAKARYA EKİBİ
85 MUHAMAD FIRDAUS SUBAHIR E169 15 0 15 30 MALE PLAYER Malaysia
86 MUHAMMED AKÇAY E170 15 0 15 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
87 MUHİDDİN UYANİK E174 15 0 15 29 ERKEK YARIŞMACI PUSAT G.O
88 MURAT ARSLAN E176 15 0 15 36 ERKEK YARIŞMACI YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
89 OĞUZ KAYGUSUZ E194 15 0 15 24 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
90 OSMAN AKBABA E199 15 0 15 26 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASİM
91 S.KÜRŞAD KOCA E209 15 0 15 48 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
92 SAMET AYAZLI E215 15 0 15 26 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
93 SEFA ÇELİKER E216 15 0 15 23 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
94 SELİM ERDUĞAN E221 15 0 15 43 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
95 SERKAN YAĞCI E226 15 0 15 27 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM B.Ş.B.G.S.KLÜBÜ GEL. TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
96 SÜLEYMAN ERDEM ELKAN E232 15 0 15 20 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH G.T.O. SPOR KULÜBÜ
97 TALİP POLAT E240 15 0 15 44 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM GELENEKSEL OKÇULUK
98 YILMAZ BOZKURT E254 15 0 15 38 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
99 YUNUS OKATAN E258 15 0 15 32 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
100 Zimmermann Uwe E264 15 0 15 58 MALE PLAYER Germany
101 İSMAİL BOZKURT E266 15 0 15 35 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
102 TİMUCİN BALLIOĞLU E274 15 0 15 46 ERKEK YARİŞMACI KAYSERİ
103 ADEM YILMAZ E8 15 0 15 47 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
104 BURHAN AKDAŞ E59 0 10 10 50 ERKEK YARIŞMACI AK-HİSAR GEL.OKÇ.GRUBU
105 MUHAMMET AKÇAY E171 0 10 10 45 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI SPOR KULÜBÜ
106 NECMETTİN ÇINAR E191 0 10 10 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
107 RAMAZAN AYTAN E207 0 10 10 38 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
108 AHMET BELTAN YÜCEL E11 7 0 7 59 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKCULUK DERNEGI
109 AHMET OĞUZHAN GÜLLÜ E16 7 0 7 34 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
110 AHMET ÖKSÜZ E17 7 0 7 28 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKCULUK
111 AKIN  AHU E23 7 0 7 46 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI  – BURSA
112 AKIN GÜNDÜZHEV E24 7 0 7 35 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
113 AYHAN ERSAN E39 7 0 7 34 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN
114 AYHAN ÜRKÜNDAĞ E40 7 0 7 36 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
115 BAYKAL ÇELİK E50 7 0 7 37 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
116 BÜLENT TEMEL E60 7 0 7 40 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
117 BÜNYAMİN AKBULUT E61 7 0 7 45 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM B.Ş.B.G.S.KLÜBÜ GEL. TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
118 CENGİZ ÇETİN E64 7 0 7 44 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
119 CEYHUN AYDIN E67 7 0 7 29 ERKEK YARIŞMACI YESİLYURT SERDARLAR OKCULUK GENCLİK SPOR KLUBU DERNEGİ
120 EBUBEKİR AYAZ E84 7 0 7 27 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
121 EMRE BERK AHU E88 7 0 7 17 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI  – BURSA
122 ERCAN AKGÜL E93 7 0 7 37 ERKEK YARIŞMACI İSTANBUL ATLI OKÇULUK
123 ERHAN ÇAVDAROGLU E100 7 0 7 21 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
124 ERSEN BİRGÜL E101 7 0 7 33 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇULUK KLUBÜ
125 HAKAN AHMET BİCE E111 7 0 7 50 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
126 HAKAN SOYKAN E114 7 0 7 40 ERKEK YARIŞMACI ALTİNORDU
127 HALİL İBRAHİM SAHİ E115 7 0 7 34 ERKEK YARIŞMACI TURKOGLU AVASIM
128 HALİT TOPRAK E117 7 0 7 36 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
129 HAMZA MERİÇ E118 7 0 7 46 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
130 Hristo Hristov Hristov E124 7 0 7 22 MALE PLAYER Bulgaria
131 ILYAS SAHIN E128 7 0 7 22 ERKEK YARIŞMACI ALTIN ORDU SAVAŞ SANATLARI SPOR KLUBÜ
132 İBRAHİM AVDIN E130 7 0 7 11.06. ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKEL OKÇULUK KULÜBÜ
133 İBRAHİM CAN REİS E132 7 0 7 24 ERKEK YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
134 İBRAHİM SOLMAZ E135 7 0 7 30 ERKEK YARIŞMACI AVASIM
135 İSMAİL TAŞKIN E140 7 0 7 42 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK
136 MAHMUT YAVUZER E152 7 0 7 45 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
137 MEHMET EMİN CAN E158 7 0 7 35 ERKEK YARIŞMACI ANKARA ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
138 MEHMET YAYLA E163 7 0 7 35 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
139 MUSTAFA BORAN E180 7 0 7 25 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
140 MUSTAFA HİDAYET EROL E183 7 0 7 37 ERKEK YARIŞMACI OKÇULAR TEKKESİ
141 MUSTAFA KEMAL DAŞCI E185 7 0 7 38 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
142 Nabi Zendebad E188 7 0 7 32 ERKEK PLAYER İRAN
143 NURİ FURKAN PALA E193 7 0 7 18 ERKEK YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
144 ORHAN PARLAĞI E198 7 0 7 40 ERKEK YARIŞMACI ALTIN ORDU SAVAŞ SANATLARI
145 ÖMER CİHAT BAY E202 7 0 7 40 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ BURSA
146 ÖMER KOÇ E203 7 0 7 46 ERKEK YARIŞMACI BULCUKSPOR
147 ÖMER MURAT YEŞİLOĞLU E204 7 0 7 44 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM B.Ş.B.G.S.KLÜBÜ GEL. TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
148 ÖMER NUSRET KANBAK E205 7 0 7 32 ERKEK YARIŞMACI USAK
149 POZSGAİ TİVADAR E206 7 0 7 61 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
150 SADIK GÖRGÜN E210 7 0 7 17 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASİM
151 SAFA TUNAHAN E211 7 0 7 21 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
152 Salar Safaei Nosahr E212 7 0 7 31 ERKEK PLAYER İRAN
153 Stoyan Krasimirov Kutiyski E230 7 0 7 25 MALE PLAYER Bulgaria
154 SZABO JOZSEF E233 7 0 7 60 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
155 ŞEVKET BENLİOĞLU E237 7 0 7 50 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
156 TALİP ALNIAÇIK E239 7 0 7 23 ERKEK YARIŞMACI UŞAK
157 USAME ÖMER OSMANOĞLU E246 7 0 7 24 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GEL. TÜRK OKÇULUK KULÜBÜ
158 VOLKAN DİLSİZ E248 7 0 7 22 ERKEK YARIŞMACI SAKARYA EKİBİ
159 VOLKAN ÖZEN E249 7 0 7 31 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM B.Ş.B.G.S.KLÜBÜ GEL. TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
160 YASİN ATASOY E251 7 0 7 24 ERKEK YARIŞMACI ODTÜLÜ KEMANKEŞLER
161 ÖMER TAN CEBECİK E256 7 0 7 25 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEGİ
162 Ziborov Ihor E263 7 0 7 55 MALE PLAYER Ukraine
163 OSMAN GÖZEL E269 7 0 7 35 ERKEK YARIŞMACI Karamanoğlu mehmetbey Spor Kulübü
164 EROL MERİÇ E270 7 0 7
165 ALİ AYKUTOĞLU E271 7 0 7
166 HAKKI ÖZTÜRK E273 7 0 7
167 ALİCAN ÇAKAL E277 7 0 7 ERKEK YARIŞMACI
168 abang idham bin ariffin E2 0 0 0 34 MALE PLAYER Malaysia
169 ABDULBAKİ GÜRBAY E3 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
170 ABDULLAH ÖZDARENDELİ E4 0 0 0 26 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY
171 ABDURRAHMAN BAL E5 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ BURSA
172 ADEM ASLAN E7 0 0 0 36 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR GELENEKSEL ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
173 ADEM YILMAZ E8 0 0 0 47 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
174 ADİL NUMAN COŞKUN E9 0 0 0 37 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
175 ADNAN YAVUZ E10 0 0 0 43 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY
176 İBRAHİM YILMAZ E13 0 0 0 26 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM B.Ş.B.G.S.KLÜBÜ GEL. TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
177 AHMET NAİM AKGÜLOĞLU E15 0 0 0 26 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM B.Ş.B.G.S.KLÜBÜ GEL. TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
178 AHMET SÖZER E20 0 0 0 27 ERKEK YARIŞMACI ONOKLAR
179 ALİ KEMAL KAKAN E26 0 0 0 50 ERKEK YARIŞMACI BAŞIBOZUK OKÇULUK
180 ALİCAN CAKAL E27 0 0 0 25 ERKEK YARIŞMACI ANKARA PUSAT G.O.K
181 ALPER ALKAYA E28 0 0 0 33 ERKEK YARIŞMACI YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENCLİK SPOR KLUBU DERNEĞİ
182 ALPEREN BİNBOĞA E30 0 0 0 17 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
183 ANIL MERT UÇAN E32 0 0 0 19 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
184 as’ari bin bujang E34 0 0 0 35 MALE PLAYER Malaysia
185 ATILGAN ALKIRAN E35 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI TEKİRDAĞ ATLISPOR VE GELENEKSEL OKÇULUK
186 ATİLLA YÜCEL E37 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
187 AYHAN BİNBOĞA E38 0 0 0 42 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
188 AYTAÇ KILIÇ E41 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
189 BAHADİR YILMAZ E42 0 0 0 18 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKCULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
190 BAKAS SPYRIDON E43 0 0 0 34 MALE PLAYER GREECE
191 BARIŞ ÖZTÜRK E46 0 0 0 30 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY
192 BARİS YUKSEL E47 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI DEMKA OKÇULUK
193 BATTAL ER E48 0 0 0 41 ERKEK YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAGI
194 BİLAL HAYRİ DOĞAN E52 0 0 0 27 ERKEK YARIŞMACI ANOK
195 BUĞRAHAN ŞAHİN E55 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
196 CELAL HANÇER E63 0 0 0 26 ERKEK YARIŞMACI ONOKLAR
197 CENK ÖZ E65 0 0 0 34 ERKEK YARIŞMACI OKÇULAR TEKKESİ
198 CEYHUN DESTİRE E68 0 0 0 32 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GEL. TÜRK OKÇULUK KULÜBÜ
199 CİHAT ÜSTÜN E70 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
200 CÜNEYT ÖZTAN E73 0 0 0 37 ERKEK YARIŞMACI OKÇULAR TEKKESİ
201 DAVUT KAYA E76 0 0 0 31 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
203 DENİZHAN YAZICI E78 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
205 DİNÇER EKİZ E80 0 0 0 44 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
206 E.BUMİNHAN PASİNLİ E82 0 0 0 29 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
207 EBU BEKİR SABAN E83 0 0 0 20 ERKEK YARIŞMACI YOK
208 EMİR ÇORA E87 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI UŞAK ÜNİVERSİTESİ
209 EMRE ÖZMEN E89 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
210 ENES CENGİZ E90 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI UŞAK ÜNİVERSİTESİ
211 ENES ÇAKIR E91 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI  ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GEL. TÜRK OKÇULUK KULÜBÜ
212 ENES KÜÇÜKOĞLU E92 0 0 0 32 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
213 FEYYAZ KURNAZ E106 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
214 FIRAT TEKMANLI E107 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK DERNEĞİ
215 HAKAN DENİZ E112 0 0 0 24 ERKEK YARIŞMACI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
216 HAKAN ONAY E113 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI AVASIM
217 HASAN ARI E119 0 0 0 30 ERKEK YARIŞMACI EYÜP OKÇULUK TAKIMI
218 HASAN ILGIN E120 0 0 0 33 ERKEK YARIŞMACI ALKABÖLÜK (NAMIK KEMAL ÜNİ.)
219 HÜSEYİN BİLGİN BİLGİÇ E125 0 0 0 37 ERKEK YARIŞMACI BİLGİÇ
220 Ivan Atanasov Kyuchukov E129 0 0 0 18 MALE PLAYER Bulgaria
221 İBRAHİM BAYAZIT E131 0 0 0 37 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
222 İBRAHİM GÜNEŞ E133 0 0 0 27 ERKEK YARIŞMACI TODEX TOKAT SANCAĞI
223 İSMAİL ALTUNTAŞ E137 0 0 0 25 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
224 İSMAİL TANSEL E139 0 0 0 33 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM GELENEKSEL OKCULUK
225 KADİR DİNİZ E142 0 0 0 47 ERKEK YARIŞMACI YENİ OKCULAR
226 KADİR EMRE DELİCE E143 0 0 0 32 ERKEK YARIŞMACI DANIŞMENT ATLI OKCULUK SPOR KLUBU
227 kim emmanuel E147 0 0 0 43 MALE PLAYER France
228 M.ÇAĞRI SARIARSLAN E149 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
229 Mahdi Eslami Khatibi E150 0 0 0 39 ERKEK PLAYER İRAN
230 MAHMUT RECEP KAYAR E151 0 0 0 38 ERKEK YARIŞMACI ÇORUM ÜÇOKLAR
231 MEHMET DOĞAN E156 0 0 0 47 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK
232 MEHMET DURMAZ E157 0 0 0 24 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
233 MEHMET RECEP ERÇİN E160 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
234 MEHMET ŞİMŞEK E162 0 0 0 33 ERKEK YARIŞMACI ALKABÖLÜK NAMIK KEMAL ÜNİ.
235 METEHAN KAPLAN E165 0 0 0 18 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
236 METİN ŞAHAN E166 0 0 0 30 ERKEK YARIŞMACI TOKAT SANCAĞI
237 Mohd Nasrul Kamarulzaman E167 0 0 0 27 MALE PLAYER Malaysia
238 MONUS JOZSEF E168 0 0 0 50 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
239 MUHAMMET FATİH YILMAZ E172 0 0 0 26 ERKEK YARIŞMACI DENİZLİ TALİMHANE VE OKÇULUK KULÜBÜ
240 MUHARREM ÖZCAN E173 0 0 0 27 ERKEK YARIŞMACI YOK
241 MURAD ARDA E175 0 0 0 20 ERKEK YARIŞMACI AK-HİSAR OKÇULUK GRUBU
242 MURAT ARVAS E177 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
243 MURAT ÖZEL E179 0 0 0 33 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
244 MUSTAFA BOZDOĞAN E181 0 0 0 34 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM DERNEĞİ
245 MUSTAFA GÖÇMEZLER E182 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
246 MUSTAFA HİDAYET EROL E184 0 0 0 38 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
247 NADİR MUSTAFA ALACA E189 0 0 0 73 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
248 NADİR ÖZKAN E190 0 0 0 41 ERKEK YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAĞI
249 NEVZAT YILDIZ E192 0 0 0 24 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
250 OĞUZHAN BULUT E195 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI BOZOK
251 Oleksandr Kuchma E196 0 0 0 39 MALE PLAYER Türkiye
252 ONUR ŞİMŞEK E197 0 0 0 19 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
253 OSMAN TEMÜR E201 0 0 0 36 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ
254 RÜSTEM ÇAĞRI ÜNZAL E208 0 0 0 33 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
255 SALİH METİN AYCI E213 0 0 0 45 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR GELENEKSEL ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
256 SEFA TAŞTAN E217 0 0 0 23 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
257 SEFA YURT E218 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI ALKABÖLÜK NAMIK KEMAL UNİ
258 SELÇUK KÜRŞAD KOCA E219 0 0 0 37 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENWKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
259 SELİM AÇAR E220 0 0 0 27 ERKEK YARIŞMACI SELİM AÇAR
260 SEMİH ÖZ E222 0 0 0 44 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR GELENEKSEL ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
261 SENCER BALCIOĞLU E223 0 0 0 33 ERKEK YARIŞMACI FERDİ KATILIM
262 SERDAR ASLAN E224 0 0 0 36 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
263 SERDAR TANRISEVEN E225 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
264 SERTAÇ SARIÇİÇEK E227 0 0 0 26 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
265 SÜLEYMAN AKİF ÜNLÜ E231 0 0 0 34 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
266 ŞAKİR TURAN E234 0 0 0 17 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
267 ŞENOL DUMAN E235 0 0 0 45 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
268 ŞENOL DUMAN E236 0 0 0 47 ERKEK YARIŞMACI DUMANAĞA
269 TEMEL KESİKBAŞ E241 0 0 0 41 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY
270 TİMUR ALTAY KAYGISIZ E242 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI ANKARA ATLI OKÇULUK GENCLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
271 UMUTCAN YILDIZ E245 0 0 0 18 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
272 YASİN EFE E252 0 0 0 31 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM B.Ş.B.G.S.KLÜBÜ GEL. TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
273 YASİN GÖKTÜRK ARSLAN E253 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK KULÜBÜ
274 YİĞİT BİRTÜRK E255 0 0 0 19 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
275 YUNUS İNCE E257 0 0 0 50 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK
276 YUSUF BOZNA E259 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
277 YUSUF ÇAYLAK E260 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
278 zailani bin hassan E261 0 0 0 33 MALE PLAYER Malaysia
279 AHMET TUNA YEŞİLKAYA E267 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI BULCUKSPOR KULÜBÜ
280 KAZIM KUBADİ E272 0 0 0 38 ERKEK YARIŞMACI İRAN
281 KUTTUSİ TÜRK E275 0 0 0
282 BEKİR BÜYÜKSINDIR E8 0 0 0 47 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
283 BAYKAL ÇELİK E283 0 0 0 ERKEK YARIŞMACI
284 BÜNYAMİN AKBULUT E284 0 0 0
285 ALİ ALPER GÜLERSOY E285 0 0 0 ERKEK YARIŞMACI

 

 

 

 

3. GHK 2015 4. ULUSLARARASI GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİNDE LİMİTSİZ MENZİL SONUÇLARI

4. ULUSLARARASI GHK 2015 GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİ PROGRAMı

4. ULUSLARARASI GHK 2015 GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİ PROGRAMI

Festival Programı SAAT
24 Temmuz 2015 Cuma  
Kortej Yürüyüşü 14.00
Mehter Takımı Gösterisi 14.30
Sahada Antrenman 15.00
3 Boyutlu Hedef Koşusu 15.30
Akşam Yemeği  
   
25 Temmuz 2015 Cumartesi  
Uzaklaşan Puta Koşusu 09.00
Sabit Puta Koşusu 14.00
Ülke Takım yarışmaları 18.00
Akşam Yemeği  
   
26 Temmuz 2015 Pazar  
Limitsiz Menzil Yarışmaları 09.00
Protokol Konuşmaları 11.00
Ülke Gösterileri 12.00
Atlı Okçuluk Gösterileri 13.00
Ödül Töreni 14.00
Rahvan At Yarışları 14.30

 

GHK2015 4. ULUSLARARASI FESTİVAL KONAKLAMA İSİM LİSTESİ

SIRA AD SOYAD PANSİYON ODA NO
1 ALMILA İKRA AKGÜL Anadolu Lisesi
2 Angelika Franziska Mack Anadolu Lisesi
3 Anhelina Kuchma Anadolu Lisesi
4 ANTONIADOU ELENI Anadolu Lisesi
5 ARZU KURTULUŞ Anadolu Lisesi
6 AYFER ERDOĞAN Anadolu Lisesi
7 AYNUR YUKA Anadolu Lisesi
8 AYSEL SÖZER Anadolu Lisesi
9 AYŞEGÜL AKSOY Anadolu Lisesi
10 AYŞEGÜL ÖZTÜRK Anadolu Lisesi
11 AYŞEGÜL TURHAN Anadolu Lisesi
12 AYŞENUR GÖK Anadolu Lisesi
13 AYŞENUR KOÇ Anadolu Lisesi
14 BAHAR BİLGİÇ Anadolu Lisesi
15 BANU TEKÇE Anadolu Lisesi
16 BERRAK TEMEL Anadolu Lisesi
17 BETÜL BABAOĞLAN Anadolu Lisesi
18 BEYZANUR ERSOY Anadolu Lisesi
19 BÜŞRA ÇELİK Anadolu Lisesi
20 BÜŞRA EDA GÜNEY Anadolu Lisesi
21 BÜŞRA YAPICI Anadolu Lisesi
22 CANSU YÜKSEL Anadolu Lisesi
23 ÇİĞDEM BAHADIR Anadolu Lisesi
24 Daniz Eslami Khatibi Anadolu Lisesi
25 Dayang Norashikin Anadolu Lisesi
26 DİLANUR KÜÇÜKTEPE Anadolu Lisesi
27 DİLARA KARADENİZ Anadolu Lisesi
28 DİLEK BOLPAÇA Anadolu Lisesi
29 EBRU  AHU Anadolu Lisesi
30 EBRU TURHAN Anadolu Lisesi
31 EDA DAŞCI Anadolu Lisesi
32 EDA SÜNNETCİOĞLU Anadolu Lisesi
33 ELİF DOĞAN Anadolu Lisesi
34 ENİSE KOÇ Anadolu Lisesi
35 Erasmia Smyroglou Anadolu Lisesi
36 ESMANUR KOÇ Anadolu Lisesi
37 FATIMA DEMİR Anadolu Lisesi
38 FATMA BURCU PALA Anadolu Lisesi
39 FATMANUR ELMALI Anadolu Lisesi
40 Fedorova Kateryna Anadolu Lisesi
41 GOZDE TALANAY Anadolu Lisesi
42 GÖNÜL ALKAYA Anadolu Lisesi
43 GÜZÜN BENGÜ TEKÇE Anadolu Lisesi
44 HALİME AKÇAY Anadolu Lisesi
45 HALİME ÇELİKKOL Anadolu Lisesi
46 HALİME ZANBAK Anadolu Lisesi
47 HATİCE BULUT Anadolu Lisesi
48 HAYRUNNİSA KOYUN Anadolu Lisesi
49 HEDİYE TAŞCIOĞLU Anadolu Lisesi
50 HEDİYE TÜRK Anadolu Lisesi
51 HİLAL ARSLAN Anadolu Lisesi
52 HİLAL IŞIK Anadolu Lisesi
53 HÜLYA DOĞAN Anadolu Lisesi
54 HÜLYA USER Anadolu Lisesi
55 HÜLYA YAVUZYİĞİT Anadolu Lisesi
56 HÜRREM SULTAN ÖZCAN Anadolu Lisesi
57 Iliyana Nikolova Semerdzhieva Anadolu Lisesi
58 İNCİ TÜRK Anadolu Lisesi
59 İPEK ÖZSERTTAÇ Anadolu Lisesi
60 KATRE SENANUR ÇİTÇİ Anadolu Lisesi
61 LEYLA GÖK Anadolu Lisesi
62 Masoumeh Asadi Silab Anadolu Lisesi
63 MEHTAP ÇELİK Anadolu Lisesi
64 MELAHAT KAYAR Anadolu Lisesi
65 MELEK GÜLER Anadolu Lisesi
66 MELİKE KARALI Anadolu Lisesi
67 MERVE ARSLAN Anadolu Lisesi
68 MERVE BADAK Anadolu Lisesi
69 MERVE BİTKİN Anadolu Lisesi
70 MERYEM CEVİZOĞLU Anadolu Lisesi
71 MERYEM DOYGUN Anadolu Lisesi
72 MUTEBER SÜNNETCİOĞLU Anadolu Lisesi
73 MUTEBER YILMAZ Anadolu Lisesi
74 MÜŞERREF ÖZDEMİR Anadolu Lisesi
75 NAGEHAN KAYALAR Anadolu Lisesi
76 NESİME BULDUK Anadolu Lisesi
77 NESLİHAN CANDAN Anadolu Lisesi
78 NEŞE KANTAR Anadolu Lisesi
79 Nina Yankova Nankova Anadolu Lisesi
80 NİSA BİCE Anadolu Lisesi
81 NURCAN OCAK Anadolu Lisesi
82 ÖZGE ÇETİNER Anadolu Lisesi
83 ÖZLEM UÇAN Anadolu Lisesi
84 REYHAN YILDIRANER Anadolu Lisesi
85 RUKİYE ÖZDEMİR Anadolu Lisesi
86 SADULLAH CAHAN Anadolu Lisesi
87 SALİHA AKSOY Anadolu Lisesi
88 SEÇİL BİNBOĞA Anadolu Lisesi
89 SEFANUR AKYILDIZ Anadolu Lisesi
90 SERAP KAKAN Anadolu Lisesi
91 SERAP KOÇHİSAR Anadolu Lisesi
92 SERPİL ATEŞ Anadolu Lisesi
93 SEVİLAY TURHAN Anadolu Lisesi
94 SILA BULDUK Anadolu Lisesi
95 Sia Tieng Sieng Anadolu Lisesi
96 SİNEM GÜNEN Anadolu Lisesi
97 Sonya Mihaylova Petrova Anadolu Lisesi
98 SULTAN ER Anadolu Lisesi
99 SÜHEYLA BEYSUN Anadolu Lisesi
100 SÜMEYYE TAN Anadolu Lisesi
101 SÜMEYYE ZEYBEK Anadolu Lisesi
102 ŞÜKRİYE KURT BAL Anadolu Lisesi
103 TUĞBA GÜL UNUTKAN Anadolu Lisesi
104 TUĞBA KOÇ Anadolu Lisesi
105 TÜLAY TEMEL Anadolu Lisesi
106 ÜMMÜ ÇINAR Anadolu Lisesi
107 Valchanova Diana Ankova Anadolu Lisesi
108 YASEMİN ER Anadolu Lisesi
109 ZEYNEP AKSOY Anadolu Lisesi
110 Ziborova Nataliia Anadolu Lisesi
111 Derya Gürcan Anadolu Lisesi
112 Dilaver Yavuz eşi Anadolu Lisesi
113 Dilaver Yavuzun çocuğu Anadolu Lisesi
114 İbrahim Güneş eşi Anadolu Lisesi
115 Metin Şahan aile 1. kişi Anadolu Lisesi
116 Metin Şahan aile 2. kişi Anadolu Lisesi
117 Metin Şahan aile 3. kişi Anadolu Lisesi
118 Metin Şahan aile 4. kişi Anadolu Lisesi
119 Adil Numan Coşkun Eşi Anadolu Lisesi
120 Adil Numan Coşkunun Çocuğu Anadolu Lisesi
121 Ayşenur Uçan Anadolu Lisesi

 

 

 

 

SIRA AD SOYAD PANSİYON ODA NO
1 A SENOL KOSEOGLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
2 ABDULBAKİ GÜRBAY GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3 ABDULLAH ÖZDARENDELİ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
4 ABDURRAHMAN BAL GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
5 ADEM ASLAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
6 ADEM YILMAZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
7 ADİL NUMAN COŞKUN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
8 AHMET BELTAN YÜCEL GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
9 AHMET BURAK KOÇ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
10 AHMET DEMIRBAGA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
11 AHMET EFE YILMAZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
12 AHMET GÜRHAN KAYAR GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
13 AHMET KAÇAR GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
14 AHMET MAVCIOĞLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
15 AHMET NAİM AKGÜLOĞLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
16 AHMET OĞUZHAN GÜLLÜ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
17 AHMET ONUR ARSLAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
18 AHMET ORUÇ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
19 AHMET ÖKSÜZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
20 AHMET SÖZER GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
21 AHMET TURAN DURAK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
22 AHMET YUSUF AKİN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
23 AKIN GÜNDÜZHEV GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
24 AKİL AĞAÇDİKEN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
25 ALİCAN CAKAL GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
26 ALPEREN BİNBOĞA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
27 ALPEREN BULUT GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
28 ALTUĞ USER GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
29 ARİF TUNCAY GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
30 ARİF YAZICI GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
31 ATILGAN ALKIRAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
32 ATİLLA GÖÇER GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
33 ATİLLA YÜCEL GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
34 AYHAN ERSAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
35 AYHAN ÜRKÜNDAĞ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
36 AYTAÇ KILIÇ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
37 BAHADİR YILMAZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
38 BARIŞ TOPÇU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
39 BARİS YUKSEL GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
40 BATUHAN KÖYLÜ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
41 BATUHAN YILDIZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
42 BAYKAL ÇELİK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
43 BEKİR BÜYÜKSINDIR GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
44 BİLAL HAYRİ DOĞAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
45 BİROL CEVİZOĞLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
46 BUĞRA TÜRKOĞLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
47 BUĞRAHAN ŞAHİN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
48 BURAK ALTINTAŞ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
49 BURAK KOÇAK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
50 BURAK SERTAÇ KIR GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
51 BURHAN AKDAŞ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
52 CELAL HANÇER GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
53 CENK BENLİOĞLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
54 CENK ÖZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
55 CEVDET DURAL GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
56 CEYHUN AYDIN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
57 CEYHUN DESTİRE GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
58 CİHAT ÜSTÜN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
59 CÜNEYT BUZLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
60 CÜNEYT ÖZTAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
61 DAVUT KAYA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
62 DENİZ KARAMAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
63 DENİZHAN YAZICI GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
64 DİLAVER YAVUZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
65 E.BUMİNHAN PASİNLİ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
66 EBU BEKİR SABAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
67 EBUBEKİR AYAZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
68 EKREM ÖZDEN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
69 EMİR ÇORA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
70 EMİRHAN KAYAR GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
71 EMİRHAN SOYKAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
72 EMRE ÖZMEN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
73 EMRE YALÇIN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
74 ENES BİLGİN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
75 ENES CENGİZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
76 ENES ÇAKIR GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
77 ENES FURKAN KAYA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
78 ENES KÜÇÜKOĞLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
79 ERCAN AKGÜL GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
80 ERCAN ERÇİN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
81 EREN GEZİCİ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
82 EREN TEMÜR GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
83 ERGÜN EREN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
84 ERHAN ÇAVDAROGLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
85 EROL MERİÇ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
86 ERSEN BİRGÜL GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
87 ERTAN TAŞKIN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
88 FATİH BOZDOĞAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
89 FERİDUN YURTSEVER GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
90 FEYYAZ KURNAZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
91 FIRAT TEKMANLI GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
92 FURKAN ÖZDEMİR GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
93 FURKAN TURAB CAP GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
94 GÖKBERK  SEVÜK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
95 GÖKBERK BURAK ERÇİN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
96 GÖKHAN KULKARA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
97 GÖKHAN S.GÜNER GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
98 HAKAN AHMET BİCE GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
99 HAKAN DENİZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
100 HAKAN ONAY GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
101 HAKAN SOYKAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
102 HALİD ZAHİD ARSLAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
103 HALİL İBRAHİM SAHİ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
104 HALİT TOPRAK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
105 HAMZA MERİÇ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
106 HAMZA MERİÇ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
107 HASAN ARI GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
108 HASAN ILGIN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
109 HASAN KOÇ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
110 HAYATİ ARIKAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
111 HAYATİ HÜROL TÜRKOĞLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
112 HÜDA ÖZAYAZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
113 HÜSEYİN EREN İLDEŞ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
114 HÜSEYİN TOKSÖZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
115 ILYAS SAHIN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
116 İBRAHİM AVDIN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
117 İBRAHİM BAYAZIT GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
118 İBRAHİM CAN REİS GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
119 İBRAHİM GÜNEŞ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
120 İBRAHİM KELEŞ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
121 İBRAHİM KUTLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
122 İBRAHİM SOLMAZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
123 İSA UZUN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
124 İSMAİL ÖKTEM GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
125 İSMAİL TANSEL GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
126 İSMAİL TAŞKIN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
127 KADİR DİNİZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
128 KADİR EMRE DELİCE GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
129 KAMİL KOÇ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
130 KUTLUHAN TOYGAR GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
131 M.ÇAĞRI SARIARSLAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
132 MAHMUT ORUÇ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
133 MAHMUT RECEP KAYAR GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
134 MAHMUT YAVUZER GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
135 MALİK DİNÇ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
136 MEHMET BÜYÜKGÜZEL GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
137 MEHMET COŞKUNER GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
138 MEHMET DURMAZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
139 MEHMET EMİN CAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
140 MEHMET RECEP ERÇİN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
141 MEHMET ŞAHİN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
142 MEHMET ŞİMŞEK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
143 MEHMET YAYLA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
144 MELİH ESER GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
145 MELİH FEYİZOĞLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
146 MERT KAYA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
147 METEHAN KAPLAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
148 METİN ŞAHAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
149 MİTAT ÖZTÜRK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
150 MUHAMMED AKÇAY GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
151 MUHAMMET AKÇAY GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
152 MUHAMMET ANIL YAYLA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
153 MUHAMMET FATİH YILMAZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
154 MUHARREM ÖZCAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
155 MUHİDDİN UYANİK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
156 MURAD ARDA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
157 MURAT ARVAS GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
158 MURAT ÖZEL GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
159 MUSTAFA BORAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
160 MUSTAFA BOZDOĞAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
161 MUSTAFA GÖÇMEZLER GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
162 MUSTAFA HİDAYET EROL GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
163 MUSTAFA KOÇAK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
164 MUSTAFA KÜÇÜKKAYA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
165 MUSTAFA YAVUZYİĞİT GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
166 MUSTAFA YUKA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
167 NADİR ÖZKAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
168 NEVZAT YILDIZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
169 NURİ FURKAN PALA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
170 OĞUZHAN BİNBOĞA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
171 OĞUZHAN BULUT GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
172 ONUR SÜNNETCİOĞLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
173 ONUR ŞİMŞEK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
174 ORHAN PARLAĞI GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
175 OSMAN AKBABA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
176 OSMAN BACILI GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
177 OSMAN TEMÜR GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
178 OZAN YALÇIN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
179 ÖMER CİHAT BAY GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
180 ÖMER MURAT YEŞİLOĞLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
181 ÖMER NUSRET KANBAK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
182 ÖMER YETİK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
183 RAMAZAN AYTAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
184 RECEP ŞENGÜL GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
185 RÜSTEM ÇAĞRI ÜNZAL GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
186 S.KÜRŞAD KOCA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
187 SADIK EMİR ARSLAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
188 SADIK GÖRGÜN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
189 SAFA TUNAHAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
190 SALİH METİN AYCI GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
191 SALİH ÖZTÜRK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
192 SAMET AYAZLI GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
193 SEFA ÇELİKER GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
194 SEFA TAŞTAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
195 SEFA YURT GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
196 SELÇUK KÜRŞAD KOCA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
197 SELİM AÇAR GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
198 SELİM ERDUĞAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
199 SEMİH ÖZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
200 SENCER BALCIOĞLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
201 SERDAR ASLAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
202 SERHAT UZUN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
203 SERKAN YAĞCI GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
204 SERTAÇ SARIÇİÇEK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
205 SÜLEYMAN AKİF ÜNLÜ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
206 SÜLEYMAN ERDEM ELKAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
207 ŞAKİR TURAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
208 ŞENOL DUMAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
209 ŞENOL DUMAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
210 ŞEVKET BENLİOĞLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
211 TAHA CAP GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
212 TAHA EREN YILMAZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
213 TALİP POLAT GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
214 TUGRUL AYDIN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
215 TUNCAY KESKİN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
216 UMUT ÖNEN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
217 UMUTCAN YILDIZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
218 USAME ÖMER OSMANOĞLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
219 VAROL TÜRKOĞLU GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
220 VOLKAN DİLSİZ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
221 VOLKAN ÖZEN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
222 YASİN ATASOY GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
223 YASİN EFE GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
224 YASİN GÖKTÜRK ARSLAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
225 YILMAZ BOZKURT GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
226 YİĞİT BİRTÜRK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
227 YİĞİT KAYA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
228 YUNUS EMRE MENENDİ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
229 YUNUS İNCE GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
230 YUNUS OKATAN GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
231 YUSUF BOZNA GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
232 YUSUF BÜYÜKSINDIR GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
233 YUSUF ÇAYLAK GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
234 YUSUF KEREM PİRLEPELİ GHK Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
SIRA AD SOYAD PANSİYON ODA NO
1 abang idham bin ariffin Anadolu Lisesi
2 ADEM AKYÜZ Anadolu Lisesi
3 AHMET ÖZOĞUL Anadolu Lisesi
4 AHMET SADIK PALA Anadolu Lisesi
5 AHMET ZİYA ÇELİK Anadolu Lisesi
6 AKIN  AHU Anadolu Lisesi
7 ALİ ALPER GÜLERSOY Anadolu Lisesi
8 ALİ KEMAL KAKAN Anadolu Lisesi
9 ALPER ALKAYA Anadolu Lisesi
10 ALPER UÇAN Anadolu Lisesi
11 ANIL MERT UÇAN Anadolu Lisesi
12 as’ari bin bujang Anadolu Lisesi
13 ATİLLA BULDUK Anadolu Lisesi
14 AYHAN BİNBOĞA Anadolu Lisesi
15 AYKUT UCAN Anadolu Lisesi
16 BAKAS SPYRIDON Anadolu Lisesi
17 Balogh Csaba Sándor Anadolu Lisesi
18 Balogh Kristóf Anadolu Lisesi
19 BATTAL ER Anadolu Lisesi
20 BERKAY TEMEL Anadolu Lisesi
21 BÜLENT TEMEL Anadolu Lisesi
22 BÜNYAMİN AKBULUT Anadolu Lisesi
23 CAN YURDAER Anadolu Lisesi
24 CENGİZ ÇETİN Anadolu Lisesi
25 CHASALEVRIS TAXIARCHIS Anadolu Lisesi
26 Csabai Gyula Zsolt Anadolu Lisesi
27 Davoud Deldar Anadolu Lisesi
28 DAVUT ÇAKIR Anadolu Lisesi
29 DENİZ KANTAR Anadolu Lisesi
30 DİNÇER EKİZ Anadolu Lisesi
31 DOĞAN HAYRİ TEKÇE Anadolu Lisesi
32 EinoAllah Sadriyan Anadolu Lisesi
33 EMRE BERK AHU Anadolu Lisesi
34 Encho Koychev Neykov Anadolu Lisesi
35 ERDOĞAN YILDIRANER Anadolu Lisesi
36 EREN ATICI Anadolu Lisesi
37 farzha muhammad bin hamdan Anadolu Lisesi
38 Frank Pogrzeba Anadolu Lisesi
39 GÖKHAN TOYGAR Anadolu Lisesi
40 HALİL KURU Anadolu Lisesi
41 Hristo Hristov Hristov Anadolu Lisesi
42 HÜSEYİN BİLGİN BİLGİÇ Anadolu Lisesi
43 IBRAHİM SARI Anadolu Lisesi
44 ILGAZ BEYSUN Anadolu Lisesi
45 Ivan Atanasov Kyuchukov Anadolu Lisesi
46 İSMAİL ALTUNTAŞ Anadolu Lisesi
47 JÓZSA GYÖRGY Anadolu Lisesi
48 KEMAL CEBECİK Anadolu Lisesi
49 KENAN ÖZCAN Anadolu Lisesi
50 kim emmanuel Anadolu Lisesi
51 KORAY KESKİN Anadolu Lisesi
52 Mahdi Eslami Khatibi Anadolu Lisesi
53 MEHMET BADAK Anadolu Lisesi
54 MEHMET DOĞAN Anadolu Lisesi
55 Mohammad Eslami Khatibi Anadolu Lisesi
56 Mohd Nasrul Kamarulzaman Anadolu Lisesi
57 MONUS JOZSEF Anadolu Lisesi
58 MUHAMAD FIRDAUS SUBAHIR Anadolu Lisesi
59 MURAT ARSLAN Anadolu Lisesi
60 MURAT BEYSUN Anadolu Lisesi
61 MUSTAFA HİDAYET EROL Anadolu Lisesi
62 MUSTAFA KEMAL DAŞCI Anadolu Lisesi
63 MUTLU KAYA Anadolu Lisesi
64 Nabi Zendebad Anadolu Lisesi
65 NADİR MUSTAFA ALACA Anadolu Lisesi
66 NECMETTİN ÇINAR Anadolu Lisesi
67 OĞUZ KAYGUSUZ Anadolu Lisesi
68 Oleksandr Kuchma Anadolu Lisesi
69 Oleksii Kuchma Anadolu Lisesi
70 ÖMER KOÇ Anadolu Lisesi
71 ÖMER TANCEBECİK Anadolu Lisesi
72 POZSGAİ TİVADAR Anadolu Lisesi
73 SAFATUĞRUL TUNA Anadolu Lisesi
74 Salar Safaei Nosahr Anadolu Lisesi
75 SERDAR TANRISEVEN Anadolu Lisesi
76 SİNAN BAHADIR Anadolu Lisesi
77 Stephan Ekkehard Anstadt Anadolu Lisesi
78 Stoyan Krasimirov Kutiyski Anadolu Lisesi
79 SZABO JOZSEF Anadolu Lisesi
80 TALAT SÜNNETCİOĞLU Anadolu Lisesi
81 TALİP ALNIAÇIK Anadolu Lisesi
82 TİMUR ALTAY KAYGISIZ Anadolu Lisesi
83 Wischhusen, Holger Anadolu Lisesi
84 zailani bin hassan Anadolu Lisesi
85 Ziborov Denys Anadolu Lisesi
86 Ziborov Glib Anadolu Lisesi
87 Ziborov Ihor Anadolu Lisesi
88 Zimmermann Uwe Anadolu Lisesi
89 Mehmet Koç Anadolu Lisesi
90 Kadir Oflaz Anadolu Lisesi

harita_mtal

harita_al

25 Temmuz 2015 Cumartesi Günü Akşam Programının İptali

teroru

GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY

GELENEKSEL OKÇULUK EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİNDEN

DUYURU

 

“4. Uluslararası Gümüşhacıköy Gümüşyay Geleneksel okçuluk Festivali” kapsamında Başbakanlık Tanıtma Fonuna yazdığımız projede belirtildiği üzere 25 Temmuz 2015 Cumartesi Günü Gümüşhacıköy Cumhuriyet Meydanında Halkımıza “Ahmet Yesevi Üniversitesi- Yesevi Sanat Topluluğu tarafından Türk Dünyası ve Folklor Müziklerinden seçmeler dinletilmesi planlanmıştı. Ancak;

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen patlamada 32 vatandaşımızın hayatını kaybetmesi, Adıyaman’da  güvenlik güçleriyle terör örgütü PKK mensupları arasında çıkan çatışmada bölücü teröristlerin şehit ettiği 23 yaşındaki jandarma uzman onbaşı Müsellim ÜNAL’ ın şehit olması ve Ceylanpınar’da iki polisimizin şehit edilmesi nedeniyle  Festival kapsamında planlanan Gece Programı iptal edilmiştir.

Türkiye’ nin içinde bulunduğu bu acı dolu ve üzücü tablo karşısında Dernek yönetimi olarak 25 Temmuz 2015 Cumartesi Günü verilecek olan konserin iptali kararı alınmıştır.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine baş sağlığı dileriz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Ahmet AYHAN

Dernek Başkanı

 

                                                                                                                      teroru

GHK 2015 4. ULUSLARARASI GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİ TÜM KATILIMCI LİSTESİ

bilgi için: Başkan Yardımcısı Mustafa ACAR

tel: 0505 3752714

1 abang idham bin ariffin 34 MALE PLAYER Malaysia
2 A SENOL KOSEOGLU 55 ERKEK YARIŞMACI OKCULAR VAKFİ SPOR KULUBU
3 ABDULBAKİ GÜRBAY 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
4 ABDULLAH ÖZDARENDELİ 26 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY
5 ABDURRAHMAN BAL 22 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
6 ADEM AKYÜZ 27 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
7 ADEM ASLAN 36 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR GELENEKSEL ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
8 ADEM YILMAZ 47 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
9 ADİL NUMAN COŞKUN 37 ERKEK YARIŞMACI Q
10 ADNAN YAVUZ 43 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY
11 AHMET BELTAN YÜCEL 59 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
12 AHMET BURAK KOÇ 21 ERKEK YARIŞMACI ODTÜ’LÜ KEMANKEŞLER
13 AHMET DEMIRBAGA 26 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLÜBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
14 AHMET EFE YILMAZ 9 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
15 AHMET GÜRHAN KAYAR 9 ERKEK YARIŞMACI ÇORUM ÜÇOKLAR
16 AHMET KAÇAR 17 ERKEK İZLEYİCİ BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
17 AHMET MAVCIOĞLU 39 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR
18 AHMET NAİM AKGÜLOĞLU 26 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLUBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE ATLI OKÇULUK
19 AHMET OĞUZHAN GÜLLÜ 34 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
20 AHMET ONUR ARSLAN 11 ERKEK İZLEYİCİ YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
21 AHMET ORUÇ 12 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SPORLARI
22 AHMET ÖKSÜZ 28 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
23 AHMET ÖZOĞUL 32 ERKEK YARIŞMACI ALTİNYAY OKÇULUK KLUBU ANKARA
24 AHMET SADIK PALA 49 ERKEK YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
25 AHMET SÖZER 27 ERKEK YARIŞMACI ONOKLAR
26 AHMET TURAN DURAK 30 ERKEK YARIŞMACI KAYSERİ ATLI OKÇULUK
27 AHMET YUSUF AKİN 14 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLÜBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
28 AHMET ZİYA ÇELİK 46 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM GELENEKSEL OKÇULUK
29 AKIN  AHU 46 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI  – BURSA
30 AKIN GÜNDÜZHEV 35 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
31 AKİL AĞAÇDİKEN 16 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
32 ALİ ALPER GÜLERSOY 39 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
33 ALİ KEMAL KAKAN 50 ERKEK YARIŞMACI BAŞIBOZUK OKÇULUK
34 ALİCAN CAKAL 25 ERKEK YARIŞMACI ANKARA PUSAT G.O.K
35 ALMILA İKRA AKGÜL 27 KADIN YARIŞMACI BURSA KEMANKEŞ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU KULÜBÜ
36 ALPER ALKAYA 33 ERKEK YARIŞMACI YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENCLİK SPOR KLUBU DERNEĞİ
37 ALPER UÇAN 42 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
38 ALPEREN BİNBOĞA 17 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
39 ALPEREN BULUT 18 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
40 ALTUĞ USER 15 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
41 Angelika Franziska Mack 24 FAMALE PLAYER Germany
42 Anhelina Kuchma 16 FAMALE PLAYER Ukraine
43 ANIL MERT UÇAN 19 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
44 ANTONIADOU ELENI 27 FAMALE PLAYER GREECE
45 ARİF TUNCAY 32 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
46 ARİF YAZICI 53 ERKEK İZLEYİCİ BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
47 ARZU KURTULUŞ 35 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
48 as’ari bin bujang 35 MALE PLAYER Malaysia
49 ATILGAN ALKIRAN 35 ERKEK YARIŞMACI TEKİRDAĞ ATLISPOR VE GELENEKSEL OKÇULUK
50 ATİLLA BULDUK 60 ERKEK İZLEYİCİ DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
51 ATİLLA GÖÇER 46 ERKEK YARIŞMACI SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
52 ATİLLA YÜCEL 35 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
53 AYFER ERDOĞAN 24 KADIN YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
54 AYHAN BİNBOĞA 42 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
55 AYHAN ERSAN 34 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN
56 AYHAN ÜRKÜNDAĞ 36 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
57 AYNUR YUKA 25 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ BURSA
58 AYSEL SÖZER 23 KADIN YARIŞMACI SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
59 AYŞEGÜL AKSOY 17 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
60 AYŞEGÜL ÖZTÜRK 23 KADIN YARIŞMACI SAKARYA EKİBİ
61 AYŞEGÜL TURHAN 14 KADIN İZLEYİCİ ALTINYAY
62 AYŞENUR GÖK 16 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
63 AYŞENUR KOÇ 22 KADIN YARIŞMACI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ATA SPORLARI VE BİNİCİLİK KULÜBÜ
64 AYTAÇ KILIÇ 22 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
65 BAHADİR YILMAZ 18 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKCULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
66 BAHAR BİLGİÇ 36 KADIN İZLEYİCİ BİLGİÇ
67 BAKAS SPYRIDON 34 MALE PLAYER GREECE
68 Balogh Csaba Sándor 44 MALE PLAYER Hungary
69 Balogh Kristóf 17 MALE PLAYER Hungary
70 BANU TEKÇE 20 KADIN İZLEYİCİ DANİSMENT ATLI OKÇULUK
71 BARIŞ TOPÇU 15 ERKEK YARIŞMACI OKÇULAR TEKKESİ
72 BARİS YUKSEL 35 ERKEK YARIŞMACI DEMKA OKÇULUK
73 BATTAL ER 41 ERKEK YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAGI
74 BATUHAN KÖYLÜ 16 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
75 BATUHAN YILDIZ 21 ERKEK YARIŞMACI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ATA SPORLARI VE BİNİCİLİK KULUBÜ
76 BAYKAL ÇELİK 37 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
77 BEKİR BÜYÜKSINDIR 35 ERKEK YARIŞMACI ANKARA ALTINYAY OKÇULUK
78 BERKAY TEMEL 10 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
79 BERRAK TEMEL 8 KADIN İZLEYİCİ BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
80 BETÜL BABAOĞLAN 20 KADIN YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK KULÜBÜ
81 BEYZANUR ERSOY 16 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
82 BİLAL HAYRİ DOĞAN 27 ERKEK YARIŞMACI ANOK
83 BİROL CEVİZOĞLU 51 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
84 BUĞRA TÜRKOĞLU 18 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
85 BUĞRAHAN ŞAHİN 22 ERKEK YARIŞMACI KIZILELMA OKÇULUK
86 BURAK ALTINTAŞ 25 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
87 BURAK KOÇAK 22 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK DERNEĞİ
88 BURAK SERTAÇ KIR 29 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
89 BURHAN AKDAŞ 50 ERKEK YARIŞMACI AK-HİSAR GEL.OKÇ.GRUBU
90 BÜLENT TEMEL 40 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
91 BÜNYAMİN AKBULUT 45 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLUBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE ATLI OKÇULUK
92 BÜŞRA ÇELİK 7 KADIN YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
93 BÜŞRA EDA GÜNEY 25 KADIN YARIŞMACI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU KULÜBÜ
94 BÜŞRA YAPICI 19 KADIN YARIŞMACI NILUFER GELENEKSEL OKCULUK
95 CAN YURDAER 31 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT ATLI SPOR KULÜBÜ
96 CANSU YÜKSEL 28 KADIN YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇUŞUK
97 CELAL HANÇER 26 ERKEK YARIŞMACI ONOKLAR
98 CENGİZ ÇETİN 44 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
99 CENK BENLİOĞLU 18 ERKEK İZLEYİCİ DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
100 CENK ÖZ 34 ERKEK YARIŞMACI OKÇULAR TEKKESİ
101 CEVDET DURAL 33 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
102 CEYHUN AYDIN 29 ERKEK YARIŞMACI YESİLYURT SERDARLAR OKCULUK GENCLİK SPOR KLUBU DERNEGİ
103 CEYHUN DESTİRE 32 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUK KULÜBÜ
104 CHASALEVRIS TAXIARCHIS 33 MALE PLAYER GREECE
105 CİHAT ÜSTÜN 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
106 Csabai Gyula Zsolt 43 MALE PLAYER Hungary
107 CÜNEYT BUZLU 43 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
108 CÜNEYT ÖZTAN 37 ERKEK YARIŞMACI OKÇULAR TEKKESİ
109 ÇİĞDEM BAHADIR 35 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
110 Daniz Eslami Khatibi 5 KADIN PLAYER İRAN
111 Davoud Deldar 32 ERKEK PLAYER İRAN
112 DAVUT ÇAKIR 29 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
113 DAVUT KAYA 31 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
114 Dayang Norashikin 30 FAMALE PLAYER Malaysia
115 DENİZ KANTAR 16 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
116 DENİZ KARAMAN 28 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
117 DENİZHAN YAZICI 22 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
118 DİLANUR KÜÇÜKTEPE 15 KADIN YARIŞMACI BULCUKSPOR
119 DİLARA KARADENİZ 23 KADIN YARIŞMACI SAKARYA EKİBİ
120 DİLAVER YAVUZ 33 ERKEK YARIŞMACI DANİSMENT ATLİ SPOR KULUBU
121 DİLEK BOLPAÇA 34 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
122 DİNÇER EKİZ 44 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
123 DOĞAN HAYRİ TEKÇE 17 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT ATLI OKÇULUK
124 E.BUMİNHAN PASİNLİ 29 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
125 EBRU  AHU 40 KADIN İZLEYİCİ ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI  – BURSA
126 EBRU TURHAN 25 KADIN İZLEYİCİ ALTINYAY
127 EBU BEKİR SABAN 20 ERKEK YARIŞMACI YOK
128 EBUBEKİR AYAZ 27 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
129 EDA DAŞCI 34 KADIN İZLEYİCİ KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
130 EDA SÜNNETCİOĞLU 12 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
131 EinoAllah Sadriyan 38 ERKEK PLAYER İRAN
132 EKREM ÖZDEN 51 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN OKCULUK VE SPOR KULÜBÜ
133 ELİF DOĞAN 11 KADIN YARIŞMACI ANKARA GELENEKSEL OKÇULUK
134 EMİR ÇORA 21 ERKEK YARIŞMACI UŞAK ÜNİVERSİTESİ
135 EMİRHAN KAYAR 11 ERKEK YARIŞMACI ÇORUM ÜÇOKLAR
136 EMİRHAN SOYKAN 12 ERKEK YARIŞMACI ALTİNORDU
137 EMRE BERK AHU 17 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI  – BURSA
138 EMRE ÖZMEN 22 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
139 EMRE YALÇIN 15 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
140 Encho Koychev Neykov 15 MALE PLAYER Bulgaria
141 ENES BİLGİN 18 ERKEK İZLEYİCİ AVASIM
142 ENES CENGİZ 21 ERKEK YARIŞMACI UŞAK ÜNİVERSİTESİ
143 ENES ÇAKIR 22 ERKEK YARIŞMACI  ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUK KULÜBÜ
144 ENES FURKAN KAYA 17 ERKEK İZLEYİCİ SAMOK
145 ENES KÜÇÜKOĞLU 32 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
146 ENİSE KOÇ 18 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
147 Erasmia Smyroglou 30 FAMALE PLAYER GREECE
148 ERCAN AKGÜL 37 ERKEK YARIŞMACI İSTANBUL ATLI OKÇULUK
149 ERCAN ERÇİN 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
150 ERDOĞAN YILDIRANER 50 ERKEK YARIŞMACI BALAK GAZİ OKÇULUK TAKIMI
151 EREN ATICI 22 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ DERNEĞİ
152 EREN GEZİCİ 24 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
153 EREN TEMÜR 23 ERKEK YARIŞMACI İSTANBUL TALİMHANE
154 ERGÜN EREN 32 ERKEK YARIŞMACI MERSİN GELENEKSEL OKÇULUK
155 ERHAN ÇAVDAROGLU 21 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
156 EROL MERİÇ 37 ERKEK İZLEYİCİ ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI
157 ERSEN BİRGÜL 33 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
158 ERTAN TAŞKIN 32 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
159 ESMANUR KOÇ 17 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
160 farzha muhammad bin hamdan 20 MALE PLAYER Malaysia
161 FATIMA DEMİR 20 KADIN YARIŞMACI DUMLUPINA ÜNİVERSİTESİ ATA SPORLARI V BİNİCİLİK TOPLULUĞU
162 FATİH BOZDOĞAN 41 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM DERNEĞİ
163 FATMA BURCU PALA 42 KADIN YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
164 FATMANUR ELMALI 23 KADIN YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
165 Fedorova Kateryna 35 FAMALE PLAYER Ukraine
166 FERİDUN YURTSEVER 31 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
167 FEYYAZ KURNAZ 21 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
168 FIRAT TEKMANLI 22 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK DERNEĞİ
169 Frank Pogrzeba 47 MALE PLAYER Germany
170 FURKAN ÖZDEMİR 16 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
171 FURKAN TURAB CAP 15 ERKEK YARIŞMACI OKCULAR TEKKESİ
172 GOZDE TALANAY 26 KADIN YARIŞMACI BURSA KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
173 GÖKBERK  SEVÜK 14 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
174 GÖKBERK BURAK ERÇİN 13 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
175 GÖKHAN KULKARA 33 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
176 GÖKHAN S.GÜNER 48 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GENELEKSEL OKCULUK SPOR KULÜBÜ
177 GÖKHAN TOYGAR 22 ERKEK İZLEYİCİ EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
178 GÖNÜL ALKAYA 32 KADIN YARIŞMACI YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENCLİK SPOR KLUBU DERNEĞİ
179 GÜZÜN BENGÜ TEKÇE 46 KADIN YARIŞMACI DANİSMENT ATLI OKÇULUK
180 HAKAN AHMET BİCE 50 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
181 HAKAN DENİZ 24 ERKEK YARIŞMACI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
182 HAKAN ONAY 35 ERKEK YARIŞMACI AVASIM
183 HAKAN SOYKAN 40 ERKEK YARIŞMACI ALTİNORDU
184 HALİD ZAHİD ARSLAN 13 ERKEK YARIŞMACI SAU GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
185 HALİL İBRAHİM SAHİ 34 ERKEK YARIŞMACI TURKOGLU AVASIM
186 HALİL KURU 40 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
187 HALİME AKÇAY 37 KADIN İZLEYİCİ TOKAT ANADOLU OKÇULUK
188 HALİME ÇELİKKOL 13 KADIN YARIŞMACI BULCUKSPOR
189 HALİME ZANBAK 29 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
190 HALİT TOPRAK 36 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
191 HAMZA MERİÇ 11 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI
192 HAMZA MERİÇ 46 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
193 HASAN ARI 30 ERKEK YARIŞMACI EYÜP OKÇULUK TAKIMI
194 HASAN ILGIN 33 ERKEK YARIŞMACI ALKABÖLÜK (NAMIK KEMAL ÜNİ.)
195 HASAN KOÇ 38 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
196 HATİCE BULUT 26 KADIN YARIŞMACI REHBER
197 HAYATİ ARIKAN 56 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY
198 HAYATİ HÜROL TÜRKOĞLU 22 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
199 HAYRUNNİSA KOYUN 16 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
200 HEDİYE TAŞCIOĞLU 21 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
201 HEDİYE TÜRK 44 KADIN İZLEYİCİ KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
202 HİLAL ARSLAN 35 KADIN İZLEYİCİ YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
203 HİLAL IŞIK 16 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
204 Hristo Hristov Hristov 22 MALE PLAYER Bulgaria
205 HÜDA ÖZAYAZ 12 ERKEK YARIŞMACI BULCUKSPOR
206 HÜLYA DOĞAN 40 KADIN YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK
207 HÜLYA USER 49 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
208 HÜLYA YAVUZYİĞİT 38 KADIN YARIŞMACI OKÇULAR VAKFI
209 HÜRREM SULTAN ÖZCAN 27 KADIN YARIŞMACI İSTANBUL OKÇULAR TEKKESİ
210 HÜSEYİN BİLGİN BİLGİÇ 37 ERKEK YARIŞMACI BİLGİÇ
211 HÜSEYİN EREN İLDEŞ 12 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
212 HÜSEYİN TOKSÖZ 22 ERKEK YARIŞMACI YEŞİL YURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK KULÜBU
213 IBRAHİM SARI 23 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUK KLÜBÜ
214 ILGAZ BEYSUN 5 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
215 Iliyana Nikolova Semerdzhieva 18 FAMALE PLAYER Bulgaria
216 ILYAS SAHIN 22 ERKEK YARIŞMACI ALTIN ORDU SAVAŞ SANATLARI SPOR KLUBÜ
217 Ivan Atanasov Kyuchukov 18 MALE PLAYER Bulgaria
218 İBRAHİM AVDIN 11.06. ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
219 İBRAHİM BAYAZIT 37 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
220 İBRAHİM CAN REİS 24 ERKEK YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
221 İBRAHİM GÜNEŞ 27 ERKEK YARIŞMACI TODEX TOKAT SANCAĞI
222 İBRAHİM KELEŞ 28 ERKEK YARIŞMACI BAŞIBOZUK OKÇULUK
223 İBRAHİM KUTLU 40 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
224 İBRAHİM SOLMAZ 30 ERKEK YARIŞMACI AVASIM
225 İNCİ TÜRK 20 KADIN YARIŞMACI ESKİŞEHİR GELENEKSEL ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
226 İPEK ÖZSERTTAÇ 35 KADIN YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
227 İSA UZUN 37 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
228 İSMAİL ALTUNTAŞ 25 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
229 İSMAİL ÖKTEM 34 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
230 İSMAİL TANSEL 33 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM GELENEKSEL OKCULUK
231 İSMAİL TAŞKIN 42 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
232 JÓZSA GYÖRGY 17 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
233 KADİR DİNİZ 47 ERKEK YARIŞMACI YENİ OKCULAR
234 KADİR EMRE DELİCE 32 ERKEK YARIŞMACI DANIŞMENT ATLI OKCULUK SPOR KLUBU
235 KADİR OFLAZ 39 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
236 KAMİL KOÇ 38 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
237 KATRE SENANUR ÇİTÇİ 17 KADIN YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
238 KENAN ÖZCAN 33 ERKEK YARIŞMACI İSTANBUL OKÇULAR TEKKESİ
239 kim emmanuel 43 MALE PLAYER France
240 KORAY KESKİN 17 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
241 KUTLUHAN TOYGAR 22 ERKEK İZLEYİCİ EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
242 LEYLA GÖK 40 KADIN İZLEYİCİ EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
243 M.ÇAĞRI SARIARSLAN 21 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
244 Mahdi Eslami Khatibi 39 ERKEK PLAYER İRAN
245 MAHMUT ORUÇ 46 ERKEK İZLEYİCİ ALTINORDU SAVAŞ SPORLARI
246 MAHMUT RECEP KAYAR 38 ERKEK YARIŞMACI ÇORUM ÜÇOKLAR
247 MAHMUT YAVUZER 45 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
248 MALİK DİNÇ 20 ERKEK İZLEYİCİ YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
249 Masoumeh Asadi Silab 34 KADIN PLAYER İRAN
250 MEHMET BADAK 37 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
251 MEHMET BÜYÜKGÜZEL 40 ERKEK YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAGI
252 MEHMET COŞKUNER 35 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
253 MEHMET DOĞAN 47 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK
254 MEHMET DURMAZ 24 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
255 MEHMET EMİN CAN 35 ERKEK YARIŞMACI ANKARA ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
256 MEHMET KOÇ 17 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
257 MEHMET RECEP ERÇİN 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
258 MEHMET ŞAHİN 29 ERKEK YARIŞMACI KIZILELMA OKÇULUK
259 MEHMET ŞİMŞEK 33 ERKEK YARIŞMACI ALKABÖLÜK NAMIK KEMAL ÜNİ.
260 MEHMET YAYLA 35 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
261 MEHTAP ÇELİK 44 KADIN YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM GELENEKSEL OKÇULUK
262 MELAHAT KAYAR 35 KADIN YARIŞMACI ÇORUM ÜÇOKLAR
263 MELEK GÜLER 17 KADIN YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
264 MELİH ESER 14 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
265 MELİH FEYİZOĞLU 21 ERKEK YARIŞMACI SAKARYA EKİBİ
266 MELİKE KARALI 27 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
267 MERT KAYA 12 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
268 MERVE ARSLAN 29 KADIN İZLEYİCİ BURSA GELENEKSEL OKÇULUK
269 MERVE BADAK 21 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ BURSA
270 MERVE BİTKİN 20 KADIN YARIŞMACI YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
271 MERYEM CEVİZOĞLU 46 KADIN YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
272 MERYEM DOYGUN 24 KADIN YARIŞMACI ALTİNYAY OKCULUK KLUBU ANKARA
273 METEHAN KAPLAN 18 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
274 METİN ŞAHAN 30 ERKEK YARIŞMACI TOKAT SANCAĞI
275 MİTAT ÖZTÜRK 37 ERKEK İZLEYİCİ -
276 Mohammad Eslami Khatibi 11 ERKEK PLAYER İRAN
277 Mohd Nasrul Kamarulzaman 27 MALE PLAYER Malaysia
278 MONUS JOZSEF 50 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
279 MUHAMAD FIRDAUS SUBAHIR 30 MALE PLAYER Malaysia
280 MUHAMMED AKÇAY 36 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
281 MUHAMMET AKÇAY 45 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI SPOR KULÜBÜ
282 MUHAMMET ANIL YAYLA 15 ERKEK YARIŞMACI İSTANBUL OKÇULAR TEKKESİ
283 MUHAMMET FATİH YILMAZ 26 ERKEK YARIŞMACI DENİZLİ TALİMHANE VE OKÇULUK KULÜBÜ
284 MUHARREM ÖZCAN 27 ERKEK YARIŞMACI YOK
285 MUHİDDİN UYANİK 29 ERKEK YARIŞMACI PUSAT G.O
286 MURAD ARDA 20 ERKEK YARIŞMACI AK-HİSAR OKÇULUK GRUBU
287 MURAT ARSLAN 36 ERKEK YARIŞMACI YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
288 MURAT ARVAS 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
289 MURAT BEYSUN 44 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
290 MURAT ÖZEL 33 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
291 MUSTAFA BORAN 25 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
292 MUSTAFA BOZDOĞAN 34 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM DERNEĞİ
293 MUSTAFA GÖÇMEZLER 21 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
294 MUSTAFA HİDAYET EROL 38 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
295 MUSTAFA HİDAYET EROL 37 ERKEK YARIŞMACI OKÇULAR TEKKESİ
296 MUSTAFA KEMAL DAŞCI 38 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
297 MUSTAFA KOÇAK 42 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
298 MUSTAFA KÜÇÜKKAYA 34 ERKEK YARIŞMACI BAŞIBOZUK OKÇULUK
299 MUSTAFA YAVUZYİĞİT 40 ERKEK İZLEYİCİ OKÇULAR VAKFI
300 MUSTAFA YUKA 20 ERKEK İZLEYİCİ BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
301 MUTEBER SÜNNETCİOĞLU 47 KADIN YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
302 MUTEBER YILMAZ 16 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
303 MÜŞERREF ÖZDEMİR 29 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
304 Nabi Zendebad 32 ERKEK PLAYER İRAN
305 NADİR MUSTAFA ALACA 73 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
306 NADİR ÖZKAN 41 ERKEK YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAĞI
307 NAGEHAN KAYALAR 30 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT ATLI OKÇULUK SPOR KLÜBÜ
308 NECMETTİN ÇINAR 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
309 NESİME BULDUK 57 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
310 NESLİHAN CANDAN 43 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
311 NEŞE KANTAR 52 KADIN İZLEYİCİ KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ BURSA
312 NEVZAT YILDIZ 24 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
313 Nina Yankova Nankova 41 FAMALE PLAYER Bulgaria
314 NİSA BİCE 9 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
315 NURCAN OCAK 16 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
316 NURİ FURKAN PALA 18 ERKEK YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
317 OĞUZ KAYGUSUZ 24 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
318 OĞUZHAN BİNBOĞA 12 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
319 OĞUZHAN BULUT 21 ERKEK YARIŞMACI BOZOK
320 Oleksandr Kuchma 39 MALE PLAYER Ukraine
321 Oleksii Kuchma 12 MALE PLAYER Ukraine
322 ONUR SÜNNETCİOĞLU 12 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
323 ONUR ŞİMŞEK 19 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
324 ORHAN PARLAĞI 40 ERKEK YARIŞMACI ALTIN ORDU SAVAŞ SANATLARI
325 OSMAN AKBABA 26 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASİM
326 OSMAN BACILI 40 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
327 OSMAN TEMÜR 36 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
328 OZAN YALÇIN 16 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
329 ÖMER CİHAT BAY 40 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
330 ÖMER KOÇ 46 ERKEK YARIŞMACI BULCUKSPOR
331 ÖMER MURAT YEŞİLOĞLU 44 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLUBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE ATLI OKÇULUK
332 ÖMER NUSRET KANBAK 32 ERKEK YARIŞMACI USAK
333 ÖMER YETİK 15 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
334 ÖZGE ÇETİNER 22 KADIN YARIŞMACI ODTÜLÜ KEMANKEŞLER
335 ÖZLEM UÇAN 41 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
336 POZSGAİ TİVADAR 61 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
337 RAMAZAN AYTAN 38 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
338 RECEP ŞENGÜL 49 ERKEK İZLEYİCİ SAMSUN YILDIZ GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ
339 REYHAN YILDIRANER 17 KADIN YARIŞMACI BALAK GAZİ OKÇULUK TAKIMI
340 RUKİYE ÖZDEMİR 30 KADIN YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
341 RÜSTEM ÇAĞRI ÜNZAL 33 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
342 S.KÜRŞAD KOCA 48 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
343 SADIK EMİR ARSLAN 5 ERKEK İZLEYİCİ YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
344 SADIK GÖRGÜN 17 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASİM
345 SADULLAH CAHAN 25 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
346 SAFA TUNAHAN 21 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
347 SAFATUĞRUL TUNA 14 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDUSAVAŞSANATLARI
348 Salar Safaei Nosahr 31 ERKEK PLAYER İRAN
349 SALİH METİN AYCI 45 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR GELENEKSEL ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
350 SALİH ÖZTÜRK 43 ERKEK YARIŞMACI ALTİNYAY OKÇULUK KLUBU ANKARA
351 SALİHA AKSOY 35 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
352 SAMET AYAZLI 26 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
353 SEÇİL BİNBOĞA 38 KADIN YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
354 SEFA ÇELİKER 23 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
355 SEFA TAŞTAN 23 ERKEK İZLEYİCİ ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
356 SEFA YURT 22 ERKEK YARIŞMACI ALKABÖLÜK NAMIK KEMAL UNİ
357 SEFANUR AKYILDIZ 21 KADIN YARIŞMACI SAKARYA EKİBİ
358 SELÇUK KÜRŞAD KOCA 37 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENWKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
359 SELİM AÇAR 27 ERKEK YARIŞMACI SELİM AÇAR
360 SELİM ERDUĞAN 43 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
361 SEMİH ÖZ 44 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR GELENEKSEL ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
362 SENCER BALCIOĞLU 33 ERKEK YARIŞMACI FERDİ KATILIM
363 SERAP KAKAN 46 KADIN YARIŞMACI BAŞIBOZUK OKÇULUK
364 SERAP KOÇHİSAR 28 KADIN YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLUBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE ATLI OKÇULUK
365 SERDAR ASLAN 36 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
366 SERDAR TANRISEVEN 35 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
367 SERHAT UZUN 9 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
368 SERKAN YAĞCI 27 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLUBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE ATLI OKÇULUK
369 SERPİL ATEŞ 25 KADIN İZLEYİCİ SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
370 SERTAÇ SARIÇİÇEK 26 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
371 SEVİLAY TURHAN 22 KADIN YARIŞMACI ALTINYAY
372 SILA BULDUK 16 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
373 Sia Tieng Sieng 30 FAMALE ACCOMPANYING Malaysia
374 SİNAN BAHADIR 37 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
375 SİNEM GÜNEN 20 KADIN İZLEYİCİ YOK
376 Sonya Mihaylova Petrova 16 FAMALE PLAYER Bulgaria
377 Stephan Ekkehard Anstadt 33 MALE PLAYER Germany
378 Stoyan Krasimirov Kutiyski 25 MALE PLAYER Bulgaria
379 SULTAN ER 38 KADIN YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAGI
380 SÜHEYLA BEYSUN 40 KADIN YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
381 SÜLEYMAN AKİF ÜNLÜ 34 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
382 SÜLEYMAN ERDEM ELKAN 20 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH G.T.O. SPOR KULÜBÜ
383 SÜMEYYE TAN 21 KADIN YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
384 SÜMEYYE ZEYBEK 20 KADIN İZLEYİCİ UŞAK
385 SZABO JOZSEF 60 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
386 ŞAKİR TURAN 17 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
387 ŞENOL DUMAN 47 ERKEK YARIŞMACI DUMANAĞA
388 ŞENOL DUMAN 45 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
389 ŞEVKET BENLİOĞLU 50 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
390 ŞÜKRİYE KURT BAL 46 KADIN YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
391 TAHA CAP 13 ERKEK YARIŞMACI OKCULAR TEKKESİ
392 TAHA EREN YILMAZ 15 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
393 TALAT SÜNNETCİOĞLU 52 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
394 TALİP ALNIAÇIK 23 ERKEK YARIŞMACI UŞAK
395 TALİP POLAT 44 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM GELENEKSEL OKÇULUK
396 TEMEL KESİKBAŞ 41 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY
397 TİMUR ALTAY KAYGISIZ 35 ERKEK YARIŞMACI ANKARA ATLI OKÇULUK GENCLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
398 TUGRUL AYDIN 36 ERKEK YARIŞMACI YESİLYURT SERDARLAR OKCULUK GENCLİK SPOR KLUBU DERNEGİ
399 TUĞBA GÜL UNUTKAN 22 KADIN YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
400 TUĞBA KOÇ 22 KADIN YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK KLÜBÜ
401 TUNCAY KESKİN 37 ERKEK İZLEYİCİ FERDİ
402 TÜLAY TEMEL 36 KADIN YARIŞMACI BURSA KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEGİ
403 UMUT ÖNEN 31 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
404 UMUTCAN YILDIZ 18 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
405 USAME ÖMER OSMANOĞLU 24 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUK KULÜBÜ
406 ÜMMÜ ÇINAR 47 KADIN İZLEYİCİ ALTINYAY
407 Valchanova Diana Ankova 29 FAMALE PLAYER Bulgaria
408 VAROL TÜRKOĞLU 47 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
409 VOLKAN DİLSİZ 22 ERKEK YARIŞMACI SAKARYA EKİBİ
410 VOLKAN ÖZEN 31 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLUBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE ATLI OKÇULUK
411 Wischhusen, Holger 58 MALE PLAYER Germany
412 YASEMİN ER 14 KADIN YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAGI
413 YASİN ATASOY 24 ERKEK YARIŞMACI ODTÜLÜ KEMANKEŞLER
414 YASİN EFE 31 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KLUBÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU VE ATLI OKÇULUK
415 YASİN GÖKTÜRK ARSLAN 21 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK KULÜBÜ
416 YILMAZ BOZKURT 38 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
417 YİĞİT BİRTÜRK 19 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
418 YİĞİT KAYA 12 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
419 YUNUS EMRE MENENDİ 25 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEGİ
420 YUNUS İNCE 50 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
421 YUNUS OKATAN 32 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
422 YUSUF BOZNA 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
423 YUSUF BÜYÜKSINDIR 10 ERKEK YARIŞMACI ANKARA ALTINYAY OKÇULUK
424 YUSUF ÇAYLAK 21 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
425 YUSUF KEREM PİRLEPELİ 12 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
426 zailani bin hassan 33 MALE PLAYER Malaysia
427 ZEYNEP AKSOY 18 KADIN YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
428 Ziborov Denys 31 MALE PLAYER Ukraine
429 Ziborov Glib 7 MALE PLAYER Ukraine
430 Ziborov Ihor 55 MALE PLAYER Ukraine
431 Ziborova Nataliia 50 FAMALE PLAYER Ukraine
432 Zimmermann Uwe 58 MALE PLAYER Germany

GHK2015 4.ULUSLARARASI GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİ YARIŞMA KURALLARI

duyuru2015 ghk (620 x 181)

  PUTA HEDEFİ

 

1- Açık alan koşularında kullanılacak olan puta üstte verilmiş olan puta resminden orantısal olarak büyütülerek hazırlanır.

2- Putanın dikine boyu sabit ve uzaklaşan puta koşuları için 110 cm dir.

3- Putanın yerden yüksekliği 50 cm. dir.

4- Gerek görülürse birden fazla okçuya aynı hedefe atış yaptırılabilir. Bu durumda okçular arasında 80 cm mesafe olmak zorundadır. Okçu sayısı 4 ten fazla olamaz.

5- Koşularda 16 yaş üzeri erkek ve kadınlar birlikte yarışır puanlamaları ayrı yapılır. 16-12yaş arası okçular birlikte yarışır puanlamaları ayrı yapılır.6-10 yaş okçular birlikte yarışır ve puanlamaları ayrı yapılır.

 OKÇULARIN DONANIMLARI

1- Bu madde okçuların   müsabakalarında kullanmaları gereken donanımları belirtir ve düzenler. Kurallarla belirlenen özellikleri taşıyan donanımı kullanmakla sorumluluğu okçulara aittir. Şüpheli durumlarda okçudan donanımını hakeme göstermesi istenebilir.

2- Yarışma kurallarına aykırı donanım kullanan bir okçu diskalifiye edilebilir.

 

Aşağıda belirtilenler tüm farklı kategoriler için uygulanacak, izlenmesi gereken kurallardır:

1- Tarihi(geleneksel) kıyafet zorunludur.

2- Kullanılan bir yayın merkez penceresi, rest veya ok yatağı olması yasaktır.

3- Yay sentetik veya organik malzemeden yapılmış olabilir.

4- Yay üzerinde modern hiçbir aksesuar olamaz.

5- Yay üzerine işaret konulması serbesttir.

6- Ok üzerine çekiş uzunluğunu gösterir işaret konabilir.

7- GÜMÜŞYAY’ ın düzenlediği yaya okçuluklarının tümünde ahşap gövdeli olmak kaydıyla istenilen türde ok kullanılabilir. Buna ek olarak, kullanılan okların temrenleri bıçaklı veya köşeli olamaz.

8- Ok ahşap bir şaft üzerine monte edilmiş uç, yelek ve arkalıktan oluşur ve istenirse ok üzerinde boyalı kısım bulunabilir. Her okun üzerinde okçunun ismi veya isminin baş harfleri bulunmalıdır.

9- Okçunun kirişi tutması, çekmesi ve bırakmasına yardım edecek her türlü zihgir eldiven, parmaklık ya da bandaj (plaster) kullanmasına izin verilir.

10- Yay elinde eldiven ve benzeri giyilmesine kabzaya tutturulmaması kaydı ile izin verilebilir.

11- Menzil koşularında( flight shooting) kabzaya muşamba sarmak bilek siperi kullanmak serbesttir. Kabzaya tutturulmuş siper ve mecra kullanmak yasaktır.

12- Okların hedefte hangi noktaya isabet ettiğini tespit etmek için dürbün, teleskop ve diğer yardımcı aletler kullanılabilir.

13- Numaralı gözlük ve güneş gözlükleri kullanılabilir. Ancak bunların hiçbiri üzerine monte edilmiş mikro mercek ve benzeri yardımcı araçlarla nisan almaya yardım edici nitelikte olmamalıdır.

 Şu aksesuarlara izin verilir:

 

1- Kolçak, sadak, tirkeş, miğfer, plaka veya zincir zırh,

2- Yayı yere bırakmak kesinlikle yasaktır. Yay taşıyan üçayak kullanılabilir.

 ATIŞLAR

 

1- Uzaklaşan puta (ayrıntılar için Uzaklaşan Puta bölümüne bkz.)için atışlar tek tek yapılacaktır.

2- Sabit puta için 5’ lik seriler halinde koşu öncesi belirlediği set sayısınca atış yapılacaktır.

3- İki kişinin finale kaldığı durumlarda final  atışı yaparlar. Puanlama anlık yapılır.(Ayrıntı için Sabit Puta Koşusu bölümüne bkz.)

4-  Koşular bir gün ya da birbirini izleyen iki günde yapılabilir.

5- Bir okçuya 5 okluk bir seriyi atması için tanınan süre iki (2)dakikadır.

6- Finalde tek tek atışlar sırasında bir ok için verilen en fazla süre 20 saniyeyi geçemez.

7- Belirtilen zamandan önce ya da sonra veya okçunun kendi sırasının dışında yaptığı atış, atış serisi içinde sayılır ve bu atış karavana kabul edilir.

8- Donanımda herhangi bir arızanın oluşması durumunda, okçu el kaldırarak bir adım

geriye çıkar. Bozuk olan donanımın tamiri veya değişimi için 10 dakikaya kadar ekstra zaman verilebilir. Okçu en kısa ve uygun zamanda bir hakemin gözetimi altında yapması gereken atışları tamamlar.

9- Ama hiçbir şekilde donanımda meydana gelen bir arıza koşuyu 10 dakikadan fazla geciktiremez.

10-Atışlara başladıktan sonra, beklenmedik bir sağlık sorunu nedeniyle, okçu atışlara devam edemiyorsa, 15 dakika içinde sağlık personeli problemin ne olduğunu inceler ve okçunun devam edip edemeyeceğini bildirir. Okçu en kısa zamanda bir hakem gözetiminde eksik kalan atışlarını gerçekleştirir ama bu atışları için maksimum 15 dakika verilir.

11-Takım karşılaşmalarında okçu eksiğini giderirken takımın diğer üyeleri kendi atışlarını yapmaya devam edebilirler.

12- Engelliler dâhil, okçular, bağdaş kurarak, çift diz yerde, tek diz yerde veya ayakta ve desteksiz olarak atış yapabilirler. Duruş pozisyonu, her iki ayak çizgi arkasında yer alacak şekilde olmalıdır.

13-Hiçbir koşul altında ok tekrar atılamaz.

14- Okçu atış çizgisindeyken diğer okçuları rahatsız etmemek şartıyla takım yönetiminden elektronik olmayan sözlü bilgi alabilir.

15- Takım karşılaşmalarında, takımdaki okçular okçu ve çalıştırıcı atış çizgisinde olup olmadıklarına bakılmaksızın birbirlerine sözlü olarak yardım edebilir. Atış esnasında çalıştırıcı sadece çalıştırıcı alanından yardım edebilir.

16- Isınma atışları atış yöneticisinin kontrolü altında yapılacaktır. Atış yöneticisi atılacak ok sayısını belirler.(bak ısınma atışları).

ATIS SIRASI VE ZAMAN KONTROLÜ

1- Bir, iki, üç ve dört okçu aynı hedefe atış yapabilir.

2- Atışlar serbest veya sıralı yaptırılabilir.

3- Eğer birden fazla okçu sırayla bir hedefe ok atarsa,  sıralama sağdan sola doğru olur.

4- Atış sırası, kiriş değişimi, donanımların ayarlanması veya gerekli tedavinin uygulanması amacıyla geçici olarak değiştirilebilir.

5- Takım koşularında ( sabit puta için) Bir takım dört (4) okçudan oluşur.

6- Takımlar Ok sayısına göre veya puan usulü ile yarışırlar(isabetli her okun Puan değerini organizasyon belirler). Atılacak ok sayısı 6 dır.

7- Okçular puanlamalara iştirak edebilirler.

8- Takımlarda hiçbir sebep nedeniyle okçu değişimi yapılamaz.

 Atış Süresi ve Zaman Kısıtlamaları:

1- Okçuların sırayla attığı koşularda bir ok için 20 saniye, serbest atışlarda ise 5 ok için 2 dakika sınırlaması kuraldır.

2- Bazı istisnai durumlarda verilen süreler uzatılabilir. Meydan şeyhi buna yetkilidir.

3- Meydan Şeyhi sesli ikaz ile atışları başlatır ve sonlandırır. Bunun için düdük kullanabilir.

4- Eğer bir seri atılırken herhangi bir nedenden dolayı atış geçici bir süreyle durdurulduysa, zamanlama tekrar ayarlanır.

 PUANLAMA

 1- Ok putanın yanal alanına saplanırsa puan alınamaz. Ancak dış çizgi üzerine isabet etmişse puan alır.

2- Ne oklara ne de hedef yüzüne hedefteki tüm okların değeri kaydedilene kadar dokunulamaz.

3- Hedefi delip geçen veya hedef yüzü üzerinde gözükmeyecek kadar derine inmiş olan oklar sadece hakem tarafından puanlanabilir. Bu durumda hakem hemen uyarılmalıdır.

 Bir ok;

  1. 1.     Puta hedefine tahtasına vurur saplanmaz ve geri düşerse, puan alamaz.
  2. 2.     Hedefte bir okun sarktığını ve düşmek üzere olduğunu fark eden okçu atışını keser ve bayrakla ilgili hakeme haber verir. Atış durdurularak hakem ve isteyen okçunun nezaretinde ok puan yeri değerine göre yerleştirilir.
  3. 3.     Bir ok bir başka oka çarparak düşerse puan alamaz.
  4. 4.     Çarpıp geri düşen oklar koşuyu durdurmaz.
  5. 5.     Yerden sekip saplanan oklar karavana kabul edilir.

 Beraberlik:

1-Sabit puta beraberliğinde finalistler tek tek bir tanesi galip gelene kadar atış yaparlar. Beraberliğin uzaması durumunda meydan şeyhi tarafından putanın  en üstü atışı yaptırılabilir.

Turnuva sonunda Meydan Şeyhi sonuçları tüm katılımcılara açıklamak zorundadır.

 

 KURALLAR ve İHLALLER

Aşağıda, kurallara uymadıkları ve/veya gerekli şartları sağlamadıkları durumlarda okçulara ve görevlilere verilecek cezalar listelenmiştir.

 

Uygunluk, diskalifiye olma durumları:

 

  1. 1.     Duyurulan  kurallara uymayan, bir donanım kullanarak yarıştığı tespit edilen bir okçunun puanları silinerek diskalifiye edilecektir.
  2. 2.     Gerektiğinden fazla sayıda ve tekrarlayan şekillerde ok atan okçu veya takımların puanları silinerek diskalifiye edilecektir.
  3. 3.     Kuralları bilerek ihlal ettiği ispatlanan bir okçu koşudan ihraç edilebilir ve kazandığı herhangi pozisyonu kaybedecektir.
  4. 4.     Bir okçu, hakemlerin bilgisi altında dahi olsa, okun koşu alanı dışına gitmesine neden olacak atış tekniği ve malzeme kullanamaz. Eğer okçu bu şekilde atış yapmakta ısrarcı olursa, meydan şeyhi tarafından sahadan çıkarılır.
  5. 5.     Eğer bir okçu, atış çizgisini çok az geçerse, hakem ikaz eder okçu atış çizgisinin gerisine dönerek atışına yeniden başlamalıdır. İkaza uymayıp okçulardan biri okunu atarsa o ok karavana yazılır.

 

Uyarılar:

1- Birden fazla uyarı alan ve sıralanan ve yarışma  kurallarını ihlal eden veya hakemin direktiflerine ve kararlarına uymayan okçular, meydan şeyhi tarafından koşudan ihraç edilirler.

2- Hiçbir okçu, diğerinin donanımına onun izni olmadan dokunamaz.

3- Atış çizgisinin dışında hiç bir okçu yayını oklu geremez.

4-Atış esnasında, sadece atış sırası kendinde olan okçular atış çizgisi üzerinde durabilir.

5- Atış sinyali verilene kadar okçular yay kolunu kaldıramazlar.

6- Ne oklara nede hedef yüzüne hedefte ki tüm okların değeri kaydedilene kadar dokunulamaz.

7- Okçu, hakemlerin bilgisi dâhilin de bile olsa, okun kazayla bırakıldığı durumlarda güvenli bölgenin gerisine (perde, duvar v.b.) ya da güvenlik donanımlarına gitmesine sebep olacak şekilde çekiş yapamaz. Eğer okçu bu şekilde atış yapmakta ısrarcı olursa, hakem heyeti başkanı ya da atış yöneticisi tarafından sahadan çıkarılır.

8- Okçular koşu bölgesinde meraklılara yaylarını veremez atış gösteremez.

 SORU VE İTİRAZLAR

 1- Oklar çekilmeden önce, hedef tahtasında okçu hedefteki herhangi bir okun değeri hakkında hakeme soru sorabilir veya itiraz edebilir.

2- Hakemin kararı son karardır.(Gerekirse “Üst Hakem Kurulu” na koşu hakem danışabilir.)

3- Atış ya da okçu ile ilgili sorular koşunun bir sonraki ayağından önce hakemlere bildirilmelidir.

 

AÇIK ALAN KOŞULARI ÖZEL KURALLARI

1- Erkek, kadın, 16-12 yaş gençler ve 6-11 yaş çocuk  kategorisi ve takım olarak beş  gurupta yapılır.

2- Puta boyu 110 cm olacak şekilde ayarlanır.

3- Puta özellikleri ve yerleştirilmesi için bknz. 1nolu madde.

 VUR- GEÇ (UZAKLAŞAN PUTA) KOŞUSU

 1-Okçu sayısının azlığı ve çokluğu göz önüne alınarak puta 30 metreye konularak başlanır.(putaların konulacağı uzaklık 30-45-60-75-90 metre)

2- Yukarıdaki durumlarda Meydan Şeyhi tam yetkilidir.

3- Yarışmacılar erkek, kadın, 16-12 yaş arası gençler olan guruplar halinde YAKA KARTLARINDAKİ VUR-GEÇ NUMARALARINA GÖRE anons edilirler. (İsim olarak anons yoktur.)

4- Üst tura(putaya) çıkmak için puta yüzüne saplanan tek ok yeterlidir.

5- Yarışmacı 12 okla yarışmaya başlar vuran üst tura çıkar son putaya kalan bütün oklarını atar 30 metre her isabetli ok 6  puan 45 metre her isabetli ok 7  puan 60 metre her isabetli ok 8 puan 75 metre her isabetli ok 9  puan 90 metre her isabetli ok 10 puandır.)

6-16-12 yaş arası gençler ver geç putası 30 metreden başlarken, diğer kategoriler 45 metreden başlayacaktır.

7- Koşularda  zaman problemi olduğu takdirde yarışmaların iptali “Üst Hakam Kurulu” ve “Organizasyon Komitesi ”ne aittir.

   SABİT PUTA KOŞUSU(Ferdi)

 1- Her ok 10 puan değerindedir.

2 -Putanın hangi uzaklığa konacağı yarışmanın en az 15 GÜN öncesinden GÜMÜŞYAY  tarafından belirlenir ve ilan edilir.

3-Puta  Erkekler  için 90 metre, Bayanlar için 70 mt 12-16 yaş arası Gençler için 50 mt 11-06 yaş arası çocuklar için 20 mt uzağa konacaktır.

4-Okçu sayısının azlığı ve çokluğuna göre ok sayısı belirlenir.( 10 ok tek seferde atılacak)

5- Okçu sayısının azlığı veya çokluğuna göre puta karşısına aralarında 80 cm mesafe olacak şekilde 3 veya 4 veya 5 okçuya kadar müsaade edilebilir.

6- Oklar genel kurallarda ifade edilen şekilde sırayla ve belli sürede atılır.

7- YAKA KARTLARINDAKİ SABİT PUTA KOŞUSU NUMARALARINA GÖRE anons edilirler.(İsim olarak anons yoktur.)

8- En fazla sayı yapan okçu yarışmayı kazanır.

9- Koşularda  zaman problemi olduğu takdirde yarışmaların iptali “Üst Hakam Kurulu” ve “Organizasyon Komitesi ”ne aittir.

   (ÜLKE ULUSAL TAKIMLARI ve YURTİÇİ GRUP TAKIMLARI)

1- İsabetli her ok 10 puan değerindedir.

2- Putanın hangi uzaklığa konacağı yarışmanın en az 15 GÜN öncesinden GÜMÜŞYAY tarafından belirlenir ve ilan edilir. Puta 90 metreye konulacaktır.

3- Takımlar 4 er kişiden oluşur

4- Kişi sıra ile sağdan sola doğru 6 şar ok atarlar.           

5- Toplam en fazla puan yapan takım kazanır.

6- Eşit puan alan takımlar final atışı yaparlar. Finalist takımın oyuncuları birer atış yaparlar. En fazla puan alan takım kazanır. Beraberliğin uzaması durumunda meydan şeyhi tarafından 45 metreden putanın  en üstü atışı yaptırılır.

7- YAKA KARTLARINDAKİ KOŞU NUMARALARINA GÖRE anons edilirler.(İsim olarak anons yoktur.)

Turnuva sonunda Meydan Şeyhi sonuçları tüm katılımcılara açıklamak zorundadır. Takım koşuları için zaman problemi olduğu takdirde yarışmaların iptali “Üst Hakam Kurulu” ve “Organizasyon Komitesi ”ne aittir.

 MENZİL KOŞUSU

1- Koşu  limitsiz  kategori de yapılır.

2- Her okçu sırayla ayak çizgisinin arkasından önceden belirlenmiş sayıda ok atar.( 3 adet ok)

3- Salkı düşmeyen( arrow with in the borders) en uzaktaki ok sahibi koşuyu kazanır.

4- Atışın geçerli olması için okun ayaklı düşmesi (saplanmış olması)gereklidir.

5- Tüm oklar atıldıktan sonra Meydan Şeyhi ve Hakem okçularla beraber meydana varıp en uzaktaki salkı düşmemiş oku tespit ederler.

6- Koşularda  zaman problemi olduğu takdirde yarışmaların iptali “Üst Hakam Kurulu” ve “Organizasyon Komitesi ”ne aittir.

  3D HEDEF ATIŞLARI(HAYVAN HEDEFLERİ)

1-Tilki      15 metre uzaklıkta Puanlama 3-2-1 şeklinde  yapılacak.

2-Alaca(Geyik)   25 metre uzaklıkta Puanlama 3-2-1 şeklinde yapılacak.

3-Ayı 35 metre uzaklıkta Puanlama   3-2-1 şeklinde yapılacak.

4- Hayvan figürlü atışlarda her putaya 3 er ok atılacak olup toplamda 9 ok atılacaktır. Hedef vurulmasa da üst putaya veya diğer putaya atış yapılabilecektir.

5- 3D Hedef Atışları (hayvan hedefleri) opsiyonlu olarak yapılacaktır. Belirlenen zamanın yetersizliğinden ve koşuların akışına göre meydan şeyhinin vereceği karar göre iptal edilebilir.

 PUANLAMA VE DERECELER

 1-3D koşusu hayvan figürlü hedefler ve bireysel uzaklaşan(Vur –geç) puta koşusu,  ferdi sabit puta koşu ve menzil koşusu yapılacaktır. Puanlara göre derecelendirmeler her kategori için aldığı puanlara göre yapılacaktır. (1,2,3 erkekler 1,2,3 Bayanlar 1,2,3 12-16 Yaş Arası Gençler ve 1,2,3  6-11 arası Çocuklar  şeklinde derecelendirme yapılacaktır. Ayrıca her kategoride bir kişi olmak şartıyla da toplam puan üzerinde şampiyonlar şampiyonu belirlenecek ve tüm katılımcılara duyurulacaktır.

2-Ülkeler takım yarışmaları ve yurtiçi takım yarışmalarında  her iki kategoride derecelendirme 1,2,3 olarak puan üstünlüğüne göre yapılacaktır..

3-Menzil yarışmaları derecelendirmeleri tek kategoride 1,2,3 şeklinde derecelendirme yapılacaktır.

4- Ferdi yarışmalarda madalya, takım yarışmalarında kupa verilecektir.

 

 

Ömer KOÇ              Konya Bulcuk Spor Geleneksel Türk Okculuğu Genel Sekreteri 

         

Yaşar Metin AKSOY   Danişment Geleneksel Atlı Okculuk                                                                   

Mustafa ACAR           Gümüşyay Geleneksel Okçuluk Eğitim VE Kültür Derneği

 

 

GHK2015 4. Uluslararası Gümüşhacıköy GÜMÜŞYAY Geleneksel Okçuluk Festivali

duyurubannerGHK2015 4. Uluslararası Gümüşhacıköy GÜMÜŞYAY Geleneksel Okçuluk Festivali ne çok değerli Geleneksel okçularımızı Gümüşhacıköy’ de misafir etmek bizler için onurdur. Yurtiçi geleneksel okçularımızın konaklama ve 3 öğün kahvaltı dahil yemekleri GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ tarafından karşılanacaktır. 24 – 25 – 26 temmuzda tatil, eğlence ve yarışmalarda tekrar görüşmek üzere aşağıdaki linklerden müracaat ediniz. Yerinizi rezerve edelim.

İletişim adres: gumusyayarchery@gmail.com / grkgndz@gmail.com / acarmustafa2011@gmail.com / gumusyay@gmail.com

« Eski Haberler