GHK 2015 4. ULUSLARARASI GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİNDE DERECEYE GİREN SPORCULAR

GÜMÜŞYAY2015

1. GHK 2015 4. ULUSLARARASI GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİNDE DERECEYE GİREN SPORCULAR

ghk2015_ilkuc

 

2. GHK 2015 4. ULUSLARARASI GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİNDE 06-11 YAŞ GRUBU SONUÇLARI

ghk_2015_05-11_yas

 

3. GHK 2015 4. ULUSLARARASI GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİNDE 12-16 YAŞ GRUBU SONUÇLARI

ghk_2015_12-16_yas

 

4. GHK 2015 4. ULUSLARARASI GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİNDE BAYANLAR GRUBU SONUÇLARI

ghk_2015_bayanlar

 

3. GHK 2015 4. ULUSLARARASI GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİNDE ERKEKLER SONUÇLARI

 

SIRA AD SOYAD 3 BOYUTLU SIRA VUR-GEÇ PUAN SABİT PUTA PUAN GENEL KLASMAN PUAN YAŞ CİNS KONUM DERNEK ÜLKE
1 Balogh Csaba Sándor E44 44 30 74 44 MALE PLAYER Hungary
2 CÜNEYT GÜMÜŞ E280 34 40 74 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY OKÇULUK DERNEĞİ
3 Balogh Kristóf E45 44 10 54 17 MALE PLAYER Hungary
4 ERGÜN EREN E99 34 20 54 32 ERKEK YARIŞMACI MERSİN ALASIGIN GELENEKSEL OKÇULUK
5 VAROL TÜRKOĞLU E247 34 20 54 47 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
6 SERKAN ÇİNKAYA E279 24 30 54 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY OKÇULUK DERNEĞİ
7 A.SENOL KOSEOGLU E1 34 10 44 55 ERKEK YARIŞMACI OKCULAR VAKFİ SPOR KULUBU
8 BEKİR BÜYÜKSINDIR E51 44 0 44 35 ERKEK YARIŞMACI ANKARA ALTINYAY OKÇULUK
9 HASAN KOÇ E121 34 10 44 38 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
10 MEHMET KOÇ E159 34 10 44 17 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
11 KENAN ÖZCAN E146 15 20 35 33 ERKEK YARIŞMACI İSTANBUL OKÇULAR TEKKESİ
12 MURAT BEYSUN E178 15 20 35 44 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
13 SALİH ÖZTÜRK E214 15 20 35 43 ERKEK YARIŞMACI ALTİNYAY OKCULUK KLUBU ANKARA
14 TALAT SÜNNETCİOĞLU E238 15 20 35 52 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ BURSA
15 BAHADIR BAKICIOĞLU E281 15 20 35 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY OKÇULUK DERNEĞİ
16 AHMET ÖZOĞUL E18 24 10 34 32 ERKEK YARIŞMACI ALTİNYAY OKCULUK KLUBU ANKARA
17 CAN YURDAER E62 34 0 34 31 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT ATLI SPOR KULÜBÜ
18 CHASALEVRIS TAXIARCHIS E69 24 10 34 33 MALE PLAYER GREECE
19 ERCAN ERÇİN E94 34 0 34 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
20 ERDOĞAN YILDIRANER E95 24 10 34 50 ERKEK YARIŞMACI BALAK GAZİ OKÇULUK TAKIMI
21 KADİR OFLAZ E144 24 10 34 39 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22 MEHMET ŞAHİN E161 24 10 34 29 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
23 OSMAN BACILI E200 34 0 34 40 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
24 SİNAN BAHADIR E228 24 10 34 37 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
25 Wischhusen, Holger E250 34 0 34 58 MALE PLAYER Germany
26 Ziborov Denys E262 24 10 34 31 MALE PLAYER Ukraine
27 İRFAN İMDAT E265 24 10 34 35 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
28 HALİL KURU E116 7 20 27 40 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
29 AHMET MAVCIOĞLU E14 15 10 25 39 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR
30 AHMET ZİYA ÇELİK E22 15 10 25 46 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM GELENEKSEL OKÇULUK
31 ATİLLA GÖÇER E36 15 10 25 46 ERKEK YARIŞMACI SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
32 DAVUT ÇAKIR E75 15 10 25 29 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
33 DOĞAN HAYRİ TEKÇE E81 15 10 25 17 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT ATLI OKÇULUK
34 EREN ATICI E96 15 10 25 22 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ DERNEĞİ
35 farzha muhammad bin hamdan E103 15 10 25 20 MALE PLAYER Malaysia
36 MEHMET BÜYÜKGÜZEL E154 15 10 25 40 ERKEK YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAGI
37 BÜLENT ÖZER E276 15 10 25
38 BURAK KOÇAK E57 24 0 24 22 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK DERNEĞİ
39 CEVDET DURAL E66 24 0 24 33 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
40 Csabai Gyula Zsolt E71 24 0 24 43 MALE PLAYER Hungary
41 EREN TEMÜR E98 24 0 24 23 ERKEK YARIŞMACI İSTANBUL TALİMHANE
42 FERİDUN YURTSEVER E105 24 0 24 31 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
43 GÖKHAN KULKARA E109 24 0 24 33 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
44 İSA UZUN E136 24 0 24 37 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
45 JÓZSA GYÖRGY E141 24 0 24 17 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
46 MEHMET BADAK E153 24 0 24 37 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
47 MEHMET COŞKUNER E155 24 0 24 35 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
48 MUSTAFA KOÇAK E186 24 0 24 42 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
49 MUSTAFA KÜÇÜKKAYA E187 24 0 24 34 ERKEK YARIŞMACI BAŞIBOZUK OKÇULUK
50 Stephan Ekkehard Anstadt E229 24 0 24 33 MALE PLAYER Germany
51 UMUT ÖNEN E244 24 0 24 31 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
52 ALPASLAN YEŞİLKAYA E268 24 0 24 35 ERKEK YARIŞMACI BULCUKSPOR KULÜBÜ
53 AHMET TURAN DURAK E21 7 10 17 30 ERKEK YARIŞMACI KAYSERİ ATLI OKÇULUK
54 ALPEREN BULUT E31 7 10 17 18 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
55 BATUHAN YILDIZ E49 7 10 17 21 ERKEK YARIŞMACI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ATA SPORLARI VE BİNİCİLİK KULUBÜ
56 ERTAN TAŞKIN E102 7 10 17 32 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇULUK
57 HÜSEYİN TOKSÖZ E126 7 10 17 22 ERKEK YARIŞMACI YEŞİL YURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK KULÜBU
58 IBRAHİM SARI E127 7 10 17 23 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GEL. TÜRK OKÇULUK KLÜBÜ
59 TUGRUL AYDIN E243 7 10 17 36 ERKEK YARIŞMACI YESİLYURT SERDARLAR OKCULUK GENCLİK SPOR KLUBU DERNEGİ
60 ADEM AKYÜZ E6 15 0 15 27 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
61 AHMET BURAK KOÇ E12 15 0 15 21 ERKEK YARIŞMACI ODTÜ’LÜ KEMANKEŞLER
62 AHMET SADIK PALA E19 15 0 15 49 ERKEK YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
63 ALİ ALPER GÜLERSOY E25 15 0 15 39 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
64 ALPER UÇAN E29 15 0 15 42 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
65 ARİF TUNCAY E33 15 0 15 32 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
66 KEMAL CEBECİK E53 15 0 15 51 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
67 BUĞRA TÜRKOĞLU E54 15 0 15 18 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
68 BURAK ALTINTAŞ E56 15 0 15 25 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
69 BURAK SERTAÇ KIR E58 15 0 15 29 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK
70 CÜNEYT BUZLU E72 15 0 15 43 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
71 Davoud Deldar E74 15 0 15 32 ERKEK PLAYER İRAN
204 DİLAVER YAVUZ E79 0 15 15 33 ERKEK YARIŞMACI DANİSMENT ATLİ SPOR KULUBU
202 DENİZ KARAMAN E77 15 0 15 28 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇULUK
72 EinoAllah Sadriyan E85 15 0 15 38 ERKEK PLAYER İRAN
73 EKREM ÖZDEN E86 15 0 15 51 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN OKCULUK VE SPOR KULÜBÜ
74 EREN GEZİCİ E97 15 0 15 24 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
75 FATİH BOZDOĞAN E104 15 0 15 41 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM DERNEĞİ
76 Frank Pogrzeba E108 15 0 15 47 MALE PLAYER Germany
77 GÖKHAN S.GÜNER E110 15 0 15 48 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GENELEKSEL OKCULUK SPOR KULÜBÜ
78 HAYATİ ARIKAN E122 15 0 15 56 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY
79 HAYATİ HÜROL TÜRKOĞLU E123 15 0 15 22 ERKEK YARIŞMACI AKŞEHİR SELÇUKLU SPOR KULÜBÜ
80 İBRAHİM KELEŞ E134 15 0 15 28 ERKEK YARIŞMACI BAŞIBOZUK OKÇULUK
81 İSMAİL ÖKTEM E138 15 0 15 34 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
82 KAMİL KOÇ E145 15 0 15 38 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
83 KORAY KESKİN E148 15 0 15 17 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
84 MELİH FEYİZOĞLU E164 15 0 15 21 ERKEK YARIŞMACI SAKARYA EKİBİ
85 MUHAMAD FIRDAUS SUBAHIR E169 15 0 15 30 MALE PLAYER Malaysia
86 MUHAMMED AKÇAY E170 15 0 15 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
87 MUHİDDİN UYANİK E174 15 0 15 29 ERKEK YARIŞMACI PUSAT G.O
88 MURAT ARSLAN E176 15 0 15 36 ERKEK YARIŞMACI YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENÇLİK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
89 OĞUZ KAYGUSUZ E194 15 0 15 24 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
90 OSMAN AKBABA E199 15 0 15 26 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASİM
91 S.KÜRŞAD KOCA E209 15 0 15 48 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
92 SAMET AYAZLI E215 15 0 15 26 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
93 SEFA ÇELİKER E216 15 0 15 23 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENEKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
94 SELİM ERDUĞAN E221 15 0 15 43 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
95 SERKAN YAĞCI E226 15 0 15 27 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM B.Ş.B.G.S.KLÜBÜ GEL. TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
96 SÜLEYMAN ERDEM ELKAN E232 15 0 15 20 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH G.T.O. SPOR KULÜBÜ
97 TALİP POLAT E240 15 0 15 44 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM GELENEKSEL OKÇULUK
98 YILMAZ BOZKURT E254 15 0 15 38 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
99 YUNUS OKATAN E258 15 0 15 32 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
100 Zimmermann Uwe E264 15 0 15 58 MALE PLAYER Germany
101 İSMAİL BOZKURT E266 15 0 15 35 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
102 TİMUCİN BALLIOĞLU E274 15 0 15 46 ERKEK YARİŞMACI KAYSERİ
103 ADEM YILMAZ E8 15 0 15 47 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
104 BURHAN AKDAŞ E59 0 10 10 50 ERKEK YARIŞMACI AK-HİSAR GEL.OKÇ.GRUBU
105 MUHAMMET AKÇAY E171 0 10 10 45 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI SPOR KULÜBÜ
106 NECMETTİN ÇINAR E191 0 10 10 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
107 RAMAZAN AYTAN E207 0 10 10 38 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
108 AHMET BELTAN YÜCEL E11 7 0 7 59 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKCULUK DERNEGI
109 AHMET OĞUZHAN GÜLLÜ E16 7 0 7 34 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
110 AHMET ÖKSÜZ E17 7 0 7 28 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKCULUK
111 AKIN  AHU E23 7 0 7 46 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI  – BURSA
112 AKIN GÜNDÜZHEV E24 7 0 7 35 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
113 AYHAN ERSAN E39 7 0 7 34 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN
114 AYHAN ÜRKÜNDAĞ E40 7 0 7 36 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
115 BAYKAL ÇELİK E50 7 0 7 37 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
116 BÜLENT TEMEL E60 7 0 7 40 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKES GELENEKSEL TURK OKCULUGU DERNEGİ
117 BÜNYAMİN AKBULUT E61 7 0 7 45 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM B.Ş.B.G.S.KLÜBÜ GEL. TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
118 CENGİZ ÇETİN E64 7 0 7 44 ERKEK YARIŞMACI SAMSUN GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ
119 CEYHUN AYDIN E67 7 0 7 29 ERKEK YARIŞMACI YESİLYURT SERDARLAR OKCULUK GENCLİK SPOR KLUBU DERNEGİ
120 EBUBEKİR AYAZ E84 7 0 7 27 ERKEK YARIŞMACI MELİKŞAH GTO SPOR KULÜBÜ
121 EMRE BERK AHU E88 7 0 7 17 ERKEK YARIŞMACI ALTINORDU SAVAŞ SANATLARI  – BURSA
122 ERCAN AKGÜL E93 7 0 7 37 ERKEK YARIŞMACI İSTANBUL ATLI OKÇULUK
123 ERHAN ÇAVDAROGLU E100 7 0 7 21 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
124 ERSEN BİRGÜL E101 7 0 7 33 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇULUK KLUBÜ
125 HAKAN AHMET BİCE E111 7 0 7 50 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
126 HAKAN SOYKAN E114 7 0 7 40 ERKEK YARIŞMACI ALTİNORDU
127 HALİL İBRAHİM SAHİ E115 7 0 7 34 ERKEK YARIŞMACI TURKOGLU AVASIM
128 HALİT TOPRAK E117 7 0 7 36 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
129 HAMZA MERİÇ E118 7 0 7 46 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR SULTAN OKÇULUK
130 Hristo Hristov Hristov E124 7 0 7 22 MALE PLAYER Bulgaria
131 ILYAS SAHIN E128 7 0 7 22 ERKEK YARIŞMACI ALTIN ORDU SAVAŞ SANATLARI SPOR KLUBÜ
132 İBRAHİM AVDIN E130 7 0 7 11.06. ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKEL OKÇULUK KULÜBÜ
133 İBRAHİM CAN REİS E132 7 0 7 24 ERKEK YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
134 İBRAHİM SOLMAZ E135 7 0 7 30 ERKEK YARIŞMACI AVASIM
135 İSMAİL TAŞKIN E140 7 0 7 42 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK
136 MAHMUT YAVUZER E152 7 0 7 45 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
137 MEHMET EMİN CAN E158 7 0 7 35 ERKEK YARIŞMACI ANKARA ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
138 MEHMET YAYLA E163 7 0 7 35 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
139 MUSTAFA BORAN E180 7 0 7 25 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
140 MUSTAFA HİDAYET EROL E183 7 0 7 37 ERKEK YARIŞMACI OKÇULAR TEKKESİ
141 MUSTAFA KEMAL DAŞCI E185 7 0 7 38 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
142 Nabi Zendebad E188 7 0 7 32 ERKEK PLAYER İRAN
143 NURİ FURKAN PALA E193 7 0 7 18 ERKEK YARIŞMACI İZMİR  GELENEKSEL OKCULUK
144 ORHAN PARLAĞI E198 7 0 7 40 ERKEK YARIŞMACI ALTIN ORDU SAVAŞ SANATLARI
145 ÖMER CİHAT BAY E202 7 0 7 40 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ BURSA
146 ÖMER KOÇ E203 7 0 7 46 ERKEK YARIŞMACI BULCUKSPOR
147 ÖMER MURAT YEŞİLOĞLU E204 7 0 7 44 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM B.Ş.B.G.S.KLÜBÜ GEL. TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
148 ÖMER NUSRET KANBAK E205 7 0 7 32 ERKEK YARIŞMACI USAK
149 POZSGAİ TİVADAR E206 7 0 7 61 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
150 SADIK GÖRGÜN E210 7 0 7 17 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASİM
151 SAFA TUNAHAN E211 7 0 7 21 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
152 Salar Safaei Nosahr E212 7 0 7 31 ERKEK PLAYER İRAN
153 Stoyan Krasimirov Kutiyski E230 7 0 7 25 MALE PLAYER Bulgaria
154 SZABO JOZSEF E233 7 0 7 60 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
155 ŞEVKET BENLİOĞLU E237 7 0 7 50 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK SPOR KLÜBÜ
156 TALİP ALNIAÇIK E239 7 0 7 23 ERKEK YARIŞMACI UŞAK
157 USAME ÖMER OSMANOĞLU E246 7 0 7 24 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GEL. TÜRK OKÇULUK KULÜBÜ
158 VOLKAN DİLSİZ E248 7 0 7 22 ERKEK YARIŞMACI SAKARYA EKİBİ
159 VOLKAN ÖZEN E249 7 0 7 31 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM B.Ş.B.G.S.KLÜBÜ GEL. TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
160 YASİN ATASOY E251 7 0 7 24 ERKEK YARIŞMACI ODTÜLÜ KEMANKEŞLER
161 ÖMER TAN CEBECİK E256 7 0 7 25 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ DERNEGİ
162 Ziborov Ihor E263 7 0 7 55 MALE PLAYER Ukraine
163 OSMAN GÖZEL E269 7 0 7 35 ERKEK YARIŞMACI Karamanoğlu mehmetbey Spor Kulübü
164 EROL MERİÇ E270 7 0 7
165 ALİ AYKUTOĞLU E271 7 0 7
166 HAKKI ÖZTÜRK E273 7 0 7
167 ALİCAN ÇAKAL E277 7 0 7 ERKEK YARIŞMACI
168 abang idham bin ariffin E2 0 0 0 34 MALE PLAYER Malaysia
169 ABDULBAKİ GÜRBAY E3 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
170 ABDULLAH ÖZDARENDELİ E4 0 0 0 26 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY
171 ABDURRAHMAN BAL E5 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ BURSA
172 ADEM ASLAN E7 0 0 0 36 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR GELENEKSEL ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
173 ADEM YILMAZ E8 0 0 0 47 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
174 ADİL NUMAN COŞKUN E9 0 0 0 37 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
175 ADNAN YAVUZ E10 0 0 0 43 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY
176 İBRAHİM YILMAZ E13 0 0 0 26 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM B.Ş.B.G.S.KLÜBÜ GEL. TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
177 AHMET NAİM AKGÜLOĞLU E15 0 0 0 26 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM B.Ş.B.G.S.KLÜBÜ GEL. TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
178 AHMET SÖZER E20 0 0 0 27 ERKEK YARIŞMACI ONOKLAR
179 ALİ KEMAL KAKAN E26 0 0 0 50 ERKEK YARIŞMACI BAŞIBOZUK OKÇULUK
180 ALİCAN CAKAL E27 0 0 0 25 ERKEK YARIŞMACI ANKARA PUSAT G.O.K
181 ALPER ALKAYA E28 0 0 0 33 ERKEK YARIŞMACI YEŞİLYURT SERDARLAR OKÇULUK GENCLİK SPOR KLUBU DERNEĞİ
182 ALPEREN BİNBOĞA E30 0 0 0 17 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
183 ANIL MERT UÇAN E32 0 0 0 19 ERKEK YARIŞMACI DANİŞMENT GELENEKSEL ATLI OKCULUK
184 as’ari bin bujang E34 0 0 0 35 MALE PLAYER Malaysia
185 ATILGAN ALKIRAN E35 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI TEKİRDAĞ ATLISPOR VE GELENEKSEL OKÇULUK
186 ATİLLA YÜCEL E37 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
187 AYHAN BİNBOĞA E38 0 0 0 42 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
188 AYTAÇ KILIÇ E41 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY
189 BAHADİR YILMAZ E42 0 0 0 18 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKCULUK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
190 BAKAS SPYRIDON E43 0 0 0 34 MALE PLAYER GREECE
191 BARIŞ ÖZTÜRK E46 0 0 0 30 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY
192 BARİS YUKSEL E47 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI DEMKA OKÇULUK
193 BATTAL ER E48 0 0 0 41 ERKEK YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAGI
194 BİLAL HAYRİ DOĞAN E52 0 0 0 27 ERKEK YARIŞMACI ANOK
195 BUĞRAHAN ŞAHİN E55 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
196 CELAL HANÇER E63 0 0 0 26 ERKEK YARIŞMACI ONOKLAR
197 CENK ÖZ E65 0 0 0 34 ERKEK YARIŞMACI OKÇULAR TEKKESİ
198 CEYHUN DESTİRE E68 0 0 0 32 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GEL. TÜRK OKÇULUK KULÜBÜ
199 CİHAT ÜSTÜN E70 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
200 CÜNEYT ÖZTAN E73 0 0 0 37 ERKEK YARIŞMACI OKÇULAR TEKKESİ
201 DAVUT KAYA E76 0 0 0 31 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
203 DENİZHAN YAZICI E78 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK DERNEĞİ
205 DİNÇER EKİZ E80 0 0 0 44 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
206 E.BUMİNHAN PASİNLİ E82 0 0 0 29 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
207 EBU BEKİR SABAN E83 0 0 0 20 ERKEK YARIŞMACI YOK
208 EMİR ÇORA E87 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI UŞAK ÜNİVERSİTESİ
209 EMRE ÖZMEN E89 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
210 ENES CENGİZ E90 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI UŞAK ÜNİVERSİTESİ
211 ENES ÇAKIR E91 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI  ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GEL. TÜRK OKÇULUK KULÜBÜ
212 ENES KÜÇÜKOĞLU E92 0 0 0 32 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
213 FEYYAZ KURNAZ E106 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
214 FIRAT TEKMANLI E107 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK DERNEĞİ
215 HAKAN DENİZ E112 0 0 0 24 ERKEK YARIŞMACI DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
216 HAKAN ONAY E113 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI AVASIM
217 HASAN ARI E119 0 0 0 30 ERKEK YARIŞMACI EYÜP OKÇULUK TAKIMI
218 HASAN ILGIN E120 0 0 0 33 ERKEK YARIŞMACI ALKABÖLÜK (NAMIK KEMAL ÜNİ.)
219 HÜSEYİN BİLGİN BİLGİÇ E125 0 0 0 37 ERKEK YARIŞMACI BİLGİÇ
220 Ivan Atanasov Kyuchukov E129 0 0 0 18 MALE PLAYER Bulgaria
221 İBRAHİM BAYAZIT E131 0 0 0 37 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
222 İBRAHİM GÜNEŞ E133 0 0 0 27 ERKEK YARIŞMACI TODEX TOKAT SANCAĞI
223 İSMAİL ALTUNTAŞ E137 0 0 0 25 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
224 İSMAİL TANSEL E139 0 0 0 33 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM GELENEKSEL OKCULUK
225 KADİR DİNİZ E142 0 0 0 47 ERKEK YARIŞMACI YENİ OKCULAR
226 KADİR EMRE DELİCE E143 0 0 0 32 ERKEK YARIŞMACI DANIŞMENT ATLI OKCULUK SPOR KLUBU
227 kim emmanuel E147 0 0 0 43 MALE PLAYER France
228 M.ÇAĞRI SARIARSLAN E149 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
229 Mahdi Eslami Khatibi E150 0 0 0 39 ERKEK PLAYER İRAN
230 MAHMUT RECEP KAYAR E151 0 0 0 38 ERKEK YARIŞMACI ÇORUM ÜÇOKLAR
231 MEHMET DOĞAN E156 0 0 0 47 ERKEK YARIŞMACI GELENEKSEL OKÇULUK
232 MEHMET DURMAZ E157 0 0 0 24 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
233 MEHMET RECEP ERÇİN E160 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
234 MEHMET ŞİMŞEK E162 0 0 0 33 ERKEK YARIŞMACI ALKABÖLÜK NAMIK KEMAL ÜNİ.
235 METEHAN KAPLAN E165 0 0 0 18 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
236 METİN ŞAHAN E166 0 0 0 30 ERKEK YARIŞMACI TOKAT SANCAĞI
237 Mohd Nasrul Kamarulzaman E167 0 0 0 27 MALE PLAYER Malaysia
238 MONUS JOZSEF E168 0 0 0 50 ERKEK YARIŞMACI HUNGARY TRADİTİONAL ARCHERY
239 MUHAMMET FATİH YILMAZ E172 0 0 0 26 ERKEK YARIŞMACI DENİZLİ TALİMHANE VE OKÇULUK KULÜBÜ
240 MUHARREM ÖZCAN E173 0 0 0 27 ERKEK YARIŞMACI YOK
241 MURAD ARDA E175 0 0 0 20 ERKEK YARIŞMACI AK-HİSAR OKÇULUK GRUBU
242 MURAT ARVAS E177 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
243 MURAT ÖZEL E179 0 0 0 33 ERKEK YARIŞMACI UŞAK OKYAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
244 MUSTAFA BOZDOĞAN E181 0 0 0 34 ERKEK YARIŞMACI TÜRKOĞLU AVASIM DERNEĞİ
245 MUSTAFA GÖÇMEZLER E182 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
246 MUSTAFA HİDAYET EROL E184 0 0 0 38 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
247 NADİR MUSTAFA ALACA E189 0 0 0 73 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
248 NADİR ÖZKAN E190 0 0 0 41 ERKEK YARIŞMACI ANTALYA KEMANKEŞ OCAĞI
249 NEVZAT YILDIZ E192 0 0 0 24 ERKEK YARIŞMACI SİVAS GÖKTÜRK SPOR KULÜBÜ
250 OĞUZHAN BULUT E195 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI BOZOK
251 Oleksandr Kuchma E196 0 0 0 39 MALE PLAYER Türkiye
252 ONUR ŞİMŞEK E197 0 0 0 19 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
253 OSMAN TEMÜR E201 0 0 0 36 ERKEK YARIŞMACI KEMANKEŞ
254 RÜSTEM ÇAĞRI ÜNZAL E208 0 0 0 33 ERKEK YARIŞMACI İÇDAŞ GELENEKSEL OKÇULUK KLÜBÜ
255 SALİH METİN AYCI E213 0 0 0 45 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR GELENEKSEL ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
256 SEFA TAŞTAN E217 0 0 0 23 ERKEK YARIŞMACI ÜLKÜ SPOR GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
257 SEFA YURT E218 0 0 0 22 ERKEK YARIŞMACI ALKABÖLÜK NAMIK KEMAL UNİ
258 SELÇUK KÜRŞAD KOCA E219 0 0 0 37 ERKEK YARIŞMACI SAÜ GELENWKSEL TÜRK OKÇULUĞU TOPLULUĞU
259 SELİM AÇAR E220 0 0 0 27 ERKEK YARIŞMACI SELİM AÇAR
260 SEMİH ÖZ E222 0 0 0 44 ERKEK YARIŞMACI ESKİŞEHİR GELENEKSEL ATLI OKÇULUK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
261 SENCER BALCIOĞLU E223 0 0 0 33 ERKEK YARIŞMACI FERDİ KATILIM
262 SERDAR ASLAN E224 0 0 0 36 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
263 SERDAR TANRISEVEN E225 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI BEYOKLAR
264 SERTAÇ SARIÇİÇEK E227 0 0 0 26 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
265 SÜLEYMAN AKİF ÜNLÜ E231 0 0 0 34 ERKEK YARIŞMACI KÜTAHYA GERMİYAN OKÇULUK
266 ŞAKİR TURAN E234 0 0 0 17 ERKEK YARIŞMACI BURSA GELENEKSEL OKÇULUK KULÜBÜ
267 ŞENOL DUMAN E235 0 0 0 45 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
268 ŞENOL DUMAN E236 0 0 0 47 ERKEK YARIŞMACI DUMANAĞA
269 TEMEL KESİKBAŞ E241 0 0 0 41 ERKEK YARIŞMACI GÜMÜŞYAY
270 TİMUR ALTAY KAYGISIZ E242 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI ANKARA ATLI OKÇULUK GENCLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
271 UMUTCAN YILDIZ E245 0 0 0 18 ERKEK YARIŞMACI ADANA GENÇLİK SPOR DOĞA VE İZCİLİK KULÜBÜ
272 YASİN EFE E252 0 0 0 31 ERKEK YARIŞMACI ERZURUM B.Ş.B.G.S.KLÜBÜ GEL. TÜRK OKÇUULUGU VE ATLI OKÇULUK
273 YASİN GÖKTÜRK ARSLAN E253 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK KULÜBÜ
274 YİĞİT BİRTÜRK E255 0 0 0 19 ERKEK YARIŞMACI EYÜP SULTAN OKÇULUK TAKIMI
275 YUNUS İNCE E257 0 0 0 50 ERKEK YARIŞMACI BURSA KEMANKEŞ GELENEKSEL OKÇULUK
276 YUSUF BOZNA E259 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI TOKAT ANADOLU OKÇULUK
277 YUSUF ÇAYLAK E260 0 0 0 21 ERKEK YARIŞMACI FERDİ
278 zailani bin hassan E261 0 0 0 33 MALE PLAYER Malaysia
279 AHMET TUNA YEŞİLKAYA E267 0 0 0 35 ERKEK YARIŞMACI BULCUKSPOR KULÜBÜ
280 KAZIM KUBADİ E272 0 0 0 38 ERKEK YARIŞMACI İRAN
281 KUTTUSİ TÜRK E275 0 0 0
282 BEKİR BÜYÜKSINDIR E8 0 0 0 47 ERKEK YARIŞMACI ALTINYAY OKÇULUK ANKARA
283 BAYKAL ÇELİK E283 0 0 0 ERKEK YARIŞMACI
284 BÜNYAMİN AKBULUT E284 0 0 0
285 ALİ ALPER GÜLERSOY E285 0 0 0 ERKEK YARIŞMACI

 

 

 

 

3. GHK 2015 4. ULUSLARARASI GÜMÜŞHACIKÖY GÜMÜŞYAY GELENEKSEL OKÇULUK FESTİVALİNDE LİMİTSİZ MENZİL SONUÇLARI

Bir Cevap Yazın